Головна Порадник Як правильно вибрати шафу-купе: поради

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Як правильно вибрати шафу-купе: поради

Ваше завдання - вибрати хорошу недорогу шафу-купе? Але обрати шафу, величезний вибір якої, змушує губитися навіть найдосвідченішого покупця, виявляється не так-то просто. Тим більше, коли справа стосується співвідношення «ціна-якість». У цьому питанні краще за все вислухати поради щодо вибору шафи - купе від фахівців.

Чим слід керуватися, коли ми вибираємо шафа-купе?

Для початку постарайтеся уявити свою нову шафу: її колір, форму і місце, де вона має стояти. Чи буде вона прикрашати дитячу, служити містким сховищем в передпокої або використовуватися як книжкова шафа в кабінеті? Точно визначитеся з потребами і бажаннями, позначте нижній і верхній поріг ціни на шафу купе, прийнятні для Вас. Це дуже важливо, тому що правильно обрати шафу-купе допоможуть, в першу чергу, Ваші можливості і бажання.

Корпусна або вбудована: Як вибрати шафу-купе під свої потреби

- Якщо Вам необхідна шафа-купе під індивідуальне замовлення, то Вам підійдуть як корпусні, так і вбудовані шафи-купе, на вибір, залежно від побажань.

- Якщо Вас цілком влаштовує готова шафа-купе, тут варіант тільки один - корпусні моделі. Якщо перед Вами стоїть ще й таке завдання як економія простору, то найкраще Вам обрати готову кутову шафу - купе.

Як правильно вибрати кутову шафу-купе?

Особливість кутової шафи-купе - в тому, що при всій своїй місткості вона займає мінімум простору. Незвичайна за формою, вона дозволяє не тільки використовувати порожній кут з максимальною користю, а й прикрасить будь-який інтер'єр. Головне - точно виміряти простір для установки, так як краще вибрати шафу-купе, яка враховуватиме особливості саме Вашого приміщення.

Вибираємо вбудовану шафу - купе

Дуже багато покупців віддають свої переваги саме таким видам шаф. Чому? Все дуже просто:

- Значна економія простору

- Економія в грошовому еквіваленті

Залишилося тільки зрозуміти, як вибрати хорошу вбудовану шафу. Це питання тісно пов'язане з компанією виробником, так як вибрати шафи - купе у Львові - в місті, де вони продаються мало не на кожному кроці, непросто. Поцікавтеся, хто постачальник ДСП, дізнайтеся про рекомендації. Остерігайтеся занадто низьких цін і компаній, що існують на ринку менше 5-ти років. Компанія повинна бути надійною і досвідченою.

Але перед тим як вибрати вбудовану шафу, пам'ятайте, її неможливо буде перенести (на відміну від корпусної).

Вибір шафи - купе - це вибір дверей?

Безсумнівно! Саме розсувні двері роблять шафу шафою-купе!Система дверей шаф купе складається з металевих профілів і роликового механізму, що забезпечують легке переміщення дверей по направляючих шафи.

Ви ще сумніваєтеся, яку вибрати шафу-купе! - Ту, в якої хороші двері!

Як вибрати систему дверей для шаф-купе?

Вони бувають 2 типів:

- Алюмінієвий профіль. Найбільш міцний і повністю приховує роликовий механізм.

- Сталевий профіль. Поєднання низької ціни, гідної якості і кольорового розмаїття. Як то кажуть «дешево і сердито»!

Яку систему роликів вибрати для шафи купе?

Щоб розуміти, як вибрати систему направляючих для шафи купе, потрібно знати, що вони бувають 2 типів:

- З верхнім підвісом дверей.

- З упором дверей на нижню направляючу.

Перша дешевша, але вважається слабкою і недовговічною. Надійність другої системи значно вища, але пази в треку доводиться регулярно звільняти від пилу.

Тепер, коли Ви достатньо розбираєтеся в питанні про те, яку шафу вибрати, можна сміливо телефонувати і робити замовлення.