Головна Порадник Як продовжити життя шафі-купе

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Як продовжити життя шафі-купе

Жодна річ не здатна служити вічно ... Ця фраза однаково справедлива і несправедлива, адже насправді, якщо за річчю дбайливо доглядати, то вона прослужить значно довше, ніж могла б при поганому відношенні. Те ж можна сказати і про корпусні і вбудовані шафи-купе: для того, щоб вони радували око, а їх внутрішні механізми надійно працювали, потрібно докласти деяких зусиль.

Використовуйте правильний засіб для чистки

Для кожної поверхні існує свій тип чистячих засобів, і, звичайно ж, шафи-купе не виняток з цього правила, тим більше, що для їх виробництва використовуються типові меблеві матеріали - ДСП, дзеркала, пластик і так далі. Список всіх матеріалів, які можна обробляти тим чи іншим складом ви неодмінно знайдете на упаковці засобу. Якщо є хоч найменші сумніви - краще не застосовувати незнайомий порошок, рідину або гель, ніж потім «заліковувати» пляму. Можна акуратно спробувати нанести засіб з внутрішньої сторони дверцят, у непомітному для сторонніх очей місці.

Для лакомату та інших сучасних покриттів можна застосовувати практично будь-які миючі та чистячі засоби, крім абразивних. Найчастіше використовується звичайний склоочисний засіб. Найкраще, замовляючи меблі на замовлення, відразу ж попросити у виробника інструкцію з догляду в друкованому вигляді - напевно вона є в наявності.

Утримуємо всі механізми у відмінному стані

Найважливіше для роботи механічних систем - це відсутність сторонніх вкраплень, тобто чистота. Тому необхідно видаляйте з роликової частини системи і з рейки шафи-купе все сміття, що там зібралось, протирайте з'єднання ящиків. Сьогодні рідко може знадобитися засіб для змазування - в більшості механізмів застосовуються системи без тертя. До речі, запитати про те, як працює конкретно ваша система висунення ящиків потрібно на етапі проектування: коли ви знаєте, як функціонують ваші меблі на замовлення, ви можете краще про них подбати.

Мінімум «потрясінь»

Сьогоднішні матеріали стійкі до впливу багатьох чинників, але, на жаль, не всіх відразу. Тому всім ламінованим поверхням з фотослоя, наприклад, протипоказане перебування на яскравому світлі, а матеріали, що містять дерево, все ж реагують на високу вологість. Крім того, при дії підвищених і занижених температур можуть відбуватися деформації, хоч і в невеликій мірі.

Щоб захистити поверхню шафи-купе від пилу, досить буде один-два рази на тиждень протирати його сухою м'якою ганчіркою. Полірувати меблі варто не частіше ніж раз на місяць.

Дбаємо про внутрішній простір

Щоб усередині шафи завжди добре пахло, можна використовувати спеціальні ароматизатори, а також частіше відкривати двері для провітрювання. Не варто перевантажувати полиці - вони можуть деформуватися. Якщо якийсь ящик або двері шафи «не бажають» відкриватися, спершу подивіться, що стало цьому причиною - застосування сили може призвести до поломок.

Здається, що всі ці правила не тільки прості, але і знайомі нам з дитинства, тільки тоді ми їх слухали щодо звичайної дерев'яних меблів. Однак такий підхід дозволить експлуатувати вашу шафу-купе без поломок і ремонтів, а значить, це заощадить вам кошти на покупку чого-небудь іншого.