Головна Виробники меблів BRW (БРВ) Black Red White

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.BRW (БРВ) Black Red White

BRW - Black Red WhiteКомпанія Black Red White S. A. започаткована 1989-ого року. На сьогодні - це лідер серед найкращих виробників меблів у Польщі.

На сьогодні меблеві вироби експортують в більш ніж 20 країн світу, в тому числі в Канаду, США, Австрію, Німеччину, Норвегію, Бельгію, Ізраїль, Швецію, Болгарію, Хорватію, Угорщину, Грецію, Словаччину, Румунію, Чехію, Герцеговину, Боснію, Білорусію, Росію, Латвію, Литву, Казахстан, Естонію і Україну. Меблі бренду Black Red White, розраховані на споживачів з різними рівнями достатку. Вони посіли позицію на меблевому ринку України, як оптимальніше співвідношення якості та ціни. Асортимент меблевих виробів БРВ – це меблі для оформлення будь якого приміщення офісу чи дому: кухні, спальні, вітальні, дитячої, передпокою, офісу. Меблі Black Red White досягли значного попиту завдяки величезному асортименту та доступній ціні.