Головна Виробники меблів Меблева фабрика "Cama"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Меблева фабрика "Cama"

Cama Meble - польський виробник високоякісних меблів для вітальні та спальні - Купити польські меблі Cama у ЛьвовіДумаючи про те, який стиль додати своєму будинку, необхідно, перш за все, задуматися про інтер'єр, а вибираючи обстановку для спальні або вітальні - в першу чергу звернути увагу на меблі фірми Cama.

Компанія CAMA MEBLE існує на польському ринку дуже великий проміжок часу у сфері виробництва, проектування та продажу меблів для офісних та житлових приміщень. Компанія започаткована "з нуля", яка з часом, займає стійку та непохитну позицію на польському ринку, але й за його межами. Усі представлені меблі створено власними силами, які входять до асортименту фабрики Cama Meble (журнальні столики, комоди, тумби РТВ, стінки). Виготовляючи новітні колекції різновидних меблів, виробництво CAMA MEBLE використовує у виробництві найостанніші тенденції меблевого виробництва в якості та дизайні, цим компанія відрізняється від решту виробників. Меблі КАМА без сумніву функціональні і мають оригінальний та неповторний вигляд.

Неймовірно чудова якість виробництва меблів CAMA, в тому числі фурнітура та комплектуючі від німецького виробника Hettich, високоякісна плита ДСП фірми EGGER або KRONOSPAN, який відповідає всім нормама гігієнічності європейського стандарту, без запаху та шкідливих виділень, гарантує стійкість, міцність і довготривалість експлуатації.

Різновид асортименту меблів CAMA MEBLE поєднюється з чудовою якістю в неповторному виготовлені. Меблі фабрики КАМА здатні задовольнити будь які смаки та побажання найвибагливішого покупця, який завжди шукає нетрадиційного вирішення в класичному або сучасному стилях. Великий асортимент продукції, дає можливість підшукати меблі, враховуючи особистий смак та погляд всіх клієнтів. Різновид асортименту меблів забезпечує відповідне облаштування великих і малих приміщень. Залишаючи неповторну якість, вигляд меблів Cama Meble постійно намагаються вдосконалити. Найкращою пропозицією є придбання сучасних та елегантних меблів для вітальні Cama (Кама), а також комфортних меблів для сучасної та неповторної спальні.