Головна Виробники меблів Компанія "Естелла"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "Естелла"

Центр меблів - продаж деревяних ліжок ЕстеллаЛіжка "Естелла" - це перш за все висока якість, оригінальність, сучасність та відносно не дорога ціна на меблі. Діяльність компанії здійснюється на виготовленні дерев'яних ліжок, які виготовляються на сучасному, власному обладнанні та на своїй території. Це дозволяє швидко та якісно виготовляти великі об'єми дерев'яних ліжок та інших дерев'яних меблів.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво дерев'яних ліжок (односпальні, двоспальні, дитячі) та приліжкових тумб, комодів з дерева. Компанія орієнтується на максимальне задоволення потреб найвибагливіших замовників і на взаємовигідну співпрацю з партнерами. Завдяки цьому дана продукція - це якісні меблі, що володіють продуманою конструкцією і привабливим дизайном. Асортимент дерев'яних ліжок "Естелла": Афіна, Венеція, Венеція Люкс, Рената, Титан, Селена, Селена Аурі, Діана, Дует, Нота, Нота Плюс. Приліжкові тумби: Т2 і В2. Дерев'яні ліжка "Естелла" виготовляються лише з масиву бука та лакуються у кольори інших порід дерева: горіх темний, бук, горіх світлий, махонь, вільха, венге, каштан. Меблі "Естелла" також можуть малюватися у білий колір.

Чому продукція даного виробника швидко завойовує стабільні позиції ринку України та до вподоби людям?

  1. Досить висока якість при помірних цінах не залишає байдужим.
  2. Невидимість кріплень.
  3. Можливість самостійної збірки конструкції.
  4. Можливе виготовлення нестандартних замовлень.
  5. Безвідмовна та швидка заміна побитих чи бракованих деталей.
  6. Робота лише з міцною деревиною - бук (щит або масив).