Головна Виробники меблів Фабрика меблів "Helvetia"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшіть меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Фабрика меблів "Helvetia"

Helvetia Meble - виробник польських меблів - Купити польські меблі у ЛьвовіФабрика «Helvetia Meble» створена 1991 року німецьким виробником Schieder для виготовлення шаф-купе, з 1993 року змінивши пріоритетність продукції, що виготовляється, на сьогодні акцентуючи увагу на створення модульних меблів для спальні та вітальні. Виробництво фабрики «Хельветія» не покидає високої позиції створення власної продукції.

«Helvetia Meble» на сьогодні є одним з найкращих виробників та постачальників меблів в Польщі. Кваліфіковані спеціалісти є основним активом компанії «Helvetia Meble» в створенні нових ринків. «Хельветія» виготовляє великий асортимент сучасних меблів, які виготовлені сучасними технологіями. Предмети інтер'єру відрізняються високою якістю виготовлення на сучасному, європейському, якісному та кваліфікованому обладнанні. В кінці 90-их років компанія отримала сертифікат якості ISО 9001.

Корпусні частини меблів «Helvetia» виготовлені з якісного ламінованого ДСП, шляхом нанесення спеціальної плівки на поверхню плити під високим тиском, завтовшки 18 мм. При виготовленні використовують елементи з пластику, МДФ та металу, використовується фурнітура суто німецьких та польських виробників. В якості підсвічування використовуються лампи галогенні, тільки якісного вир-ва Німеччини.

Стильний та практичний дизайн меблів, робить меблі спокусливими для покупців. Меблі виготовляються суто з екологічно чистих матеріалів. Меблі «Helvetia (Хельветія)» - це ідеальне рішення в інтер'єрі Вашого будинку,квартири - оригінальні фасади, підсвічування, сучасний дизайн.

Компанія входить в трійку найбільших польських виробників меблів, якість яку вже оцінили в Європі. Продукція «Хельветія» експортується в країни усієї Європи - Німеччина, Австрія, Бельгія, Росія, Швейцарія, Україна. Кожен рік фабрика збільшує обсяг продажів на українському ринку шляхом зміцнення довіри і створює більш ефективну систему продажів - це девіз нашої компанії.

На сьогоднішній день фабрика пропонує спальні Helvetia (Agnes, Ahmat, Cuba, Dolomiti, Fortuna III, Mestre, Pedero, Pik, Santiago, Vera, Vera III, Voltera) різної комплектації, вітальні - стінки Helvetia (Lene, Obelix, Diamant, Puck, Jimmy, Donna, Jil, Bruno, Heidi, Karl, Flipp).