Головна Довідник А який він зсередини, ортопедичний матрац?

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.А який він зсередини, ортопедичний матрац?

Фото ортопедичного матрацаОпис та фотографії складових ортопедичного матраца та мяких меблів виробництва Vika (Віка).

Пружинні блоки для ортопедичних матраців:

Пружинний блок Боннель

Позначення - пружинний блок Боннель для виготовлення ортопедичних матраців

У виробництві ортопедичних матраців в якості основи часто використовується пружинний блок Боннель. Пружини в блоці Боннель між собою з'єднуються сталевою спіраллю і мають дуже важливу конструктивну особливість: послідовне і поступове зменшення радіусу опори витка, що дозволяє повністю виключити тертя між пружинами. Така особливість конструкції пружинного блоку Боннель дозволяє уникнути сторонніx звуків (скрипу) в ортопедичних матрацах. Пружинний блок Боннель зберігає еластичність під тиском ваги тіла людини та відновлює форму після того, як дія такого тиску припиняється, таким чином підтримує хребет людини в природному фізіологічному стані, рівномірно розподіляючи вагу сплячого по всій площі ортопедичного матраца.

Фото - пружинний блок Боннель

Пружинний блок Pocket Spring

Позначення - незалежний пружинний блок

Пружинний блок Pocket Spring для матраца (незалежний пружинний блок, блок незалежних пружин) - блок, що складається з незалежних пружин (256 пружін/м2). Кожна з пружин розміщується в окремому чохлі, які з'єднані між собою в блок. Перевагами ортопедичного матраца з такою конструкцією пружин - є яскраво виражений ортопедичний ефект. Завдяки відсутності жорсткої металевої зв'язки (на відміну від пружинного блоку бонель) між пружинами досягається висока ступінь адаптації до особливостей будови тіла конкретної людини. Система точно розподіляє навантаження, задіявши в роботу необхідну кількість пружин. Як наслідок, на такому ортопедичному матраці хребет перебуває в правильному анатомічному положенні, що дозволяє знизити ризик болю в області спини, розслабити м'язи, зняти втому, що накопичилася протягом дня.

Фото - незалежний пружинний блок

Ізолюючі матеріали (наповнювачі) для ортопедичних матраців:

Армований войлок

Позначення - армований войлок

Армований войлок для матраца - це нетканий матеріал, виготовлений із суміші натуральних волокон, армованих штучним волокном за спеціальною технологією, що забезпечують підвищену міцність матеріалу. Армований войлок володіє підвищеною стійкістю до розтягування. Використовується в ортопедичних матрацах на незалежних пружинах з метою уникнення механічного пошкодження м'яких матеріалів (наповнювачів) ортопедичних матраців. Основна функція армованого войлока - збільшення терміну служби м'яких наповнювачів у матрацах.


Термопресований войлок

Позначення - термопресований войлок

Термопресований войлок для матраца - це щільний нетканий матеріал, виготовлений із суміші синтетичних і натуральних волокон, які виробляються шляхом термічної обробки за спеціальною технологією. Термопресований войлок має підвищену щільність і використовується для захисту м'яких матеріалів (наповнювачів) ортопедичного матраца від тиску пружинного блоку, додає матрацу жорсткості та збільшує термін експлуатації ортопедичного матраца.

Фото - термопресований войлок

Спанбонд

Позначення - спанбонд

Нетканий, синтетичний, гігроскопічний матеріал, виготовлений з поліефірних волокон, термічно скріплених між собою. Цей матеріал використовується при стежці тканини для чохла. Прокладається для захисту бавовни, вовни або сінтіпона від внутрішніх настилів матрацу.

Фото - спанбонд

Еврокаркас

Позначення - єврокаркас

Еврокаркас - це каркас з жорсткого ППУ (пінополіуретану), разміщеного по периметру матраца. Забезпечує рівну та пружну поверхю бокової частини матраца. Запобігає просіданню та формує зовнішній вигляд матраца. Використовується в усіх пружинних матрацах.


Матеріали (наповнювачі) для ортопедичних матраців:

Латекс

Позначення - латекс

Високоякісний, пружний і довговічний матеріал. Має у своєму складі сік каучукового дерева гевеї, який шляхом спінювання та вулканізації перетворюється на пінну еластичну структуру. Отвори перфорації, які присутні в латексній структурі, забезпечують відмінну вентиляцію, добрий волого- та теплообмін з навколишнім середовищем. Латекс вважається ідеальним наповнювачем для матраців. Він точно передає навантаження на пружини, витримує великий тиск та відмінно відновлює свою початкову форму. Ідеально повторюючи контури тіла людини, дозволяє хребту перебувати у правильному анатомічному стані.

Фото - латекс

ППУ еластичний (пінополіуретан)

Позначення - пінополіуретан

Вспінений синтетичний матеріал, який не має аналогів серед наповнювачів. Санітарно-гігієнічні дослідження довели, що ППУ абсолютно безпечний для здоров'я людини. Важливим показником цього матеріалу є його пружність, еластичність, добрий волого- та теплообмін, гіпоалергенність.

Фото - пінополіуретан

Полотно неткане об'ємне

Позначення - полотно неткане

Легкий, нетканий об'ємний матеріал, що використовується при стьожці тканини. Це розпушене поліефірне, гігроскопічне волокно, яке додає поверхні матраца м'якості, об`єму та рельєфу. Має теплоізоляційні властивості. Підтримує постійну температуру поверхні спального місця.

Фото - полотно неткане

Спрут

Позначення - спрут

Спрут для матраців - це нетканий об'ємний матеріал з волокнами овечої вовни або бавовняної вати. Екологічно безпечний, легкий, довговічний, не вогненебезпечний, стійкий до деформації і впливу на нього ультрафіолетових променів, мікроорганізмів, низьких температур, максимально гігроскопічний, не викликає алергічних реакцій. В матраці використовується у якості м'якого наповнювача з ефектом зима-літо.

Фото - спрут

Бавовняна вата

Позначення - бавовняна вата

Природний екологічно чистий матеріал, що містить 100% розпушеної бавовни. Використовується для літньої сторони матраца за схемою зима / літо. Забезпечує в середині верхнього настилу матраца інтенсивний повітряний обмін. Має гігроскопічні і антиалергічні властивості. Бавовна здатна підтримувати оптимальний мікроклімат, відводячи надлишок тепла в літній період.

Фото - бавовняна вата

Льон

Позначення - льон

Льон - це унікальний матеріал який має теплорегулюючі властивості, дуже добре поглинає і відводить надлишкову вологу. Природні фенольні сполуки льону володіють антибактеріальними властивостями.


Овеча вовна

Позначення - овеча вовна

Овеча вовна для матраца це 100% натуральний матеріал тваринного походження, який використовується людиною впродовж тисячоліть. Вовна є м'яким наповнювачем для матраців, який має здатність накопичувати і віддавати тепло, поглинати надлишок вологи, що робить сон по-справжньому здоровим і комфортним.

Фото - овеча вовна

Верблюжа вовна

Позначення - верблюжа вовна

Тепло, яке віддає верблюжа вовна, лікувальне і сухе. У виробах з верблюжої вовни людина ніколи не потіє, тому що завдяки своїм волокнах, вовна добре пропускає повітря. Верблюжа вовна не електризується і краще за всіх наповнювачі знімає статичну напругу.

Фото - верблюжа вовна

Морська трава

Позначення - морська трава

Екологічно чистий матеріал, який виробляється шляхом кріплення волокон морської трави на джгутову тканину. Має гарні амортизаційні характеристики, унікально поєднуючи в собі ортопедичний ефект і ароматерапію. Морська трава, насичена йодом і мінералами, підвищує імунний статус організму, робить Ваш сон безтурботним, наповненим позитивною енергетикою та запахом моря.

Фото - морська трава

Кокосова койра (кокосове волокно)

Позначення - кокосове волокно

Кокосова койра (кокосове волокно) для матраца на основі натурального латексу. Це жорсткий настил, що виробляється з натурального природного матеріалу волокон кокосового горіха. Він не піддається гниттю, не вбирає вологу, не деформується. Сприяє покращенню вентиляції матраца. Має антиалергічні, антибактеріальні властивості та відмінну еластичність, завдяки вмісту натурального латексу. Кокосове волокно пружнє, міцне та екологічно чисте. Термін служби цього матеріалу значно більший, ніж у штучних наповнювачів. Використовується у виробництві матраців в якості наповнювача з ідеальним поєднанням таких параметрів, як жорсткість, еластичність та екологічна безпечність. Волокно кокосового горіха, який зростав під сонцем тропіків, створює позитивне біополе підчас сну.

Фото - кокосове волокно

Кінське волосся

Позначення - кінське волосся
Натуральний матеріал, який виробляють із гриви і хвоста коней. Завдяки обробці латексом має тривалий термін служби і відмінну пружність. Цей наповнювач підвищеної жорсткості, який збільшує пружність поверхні матраца, має додаткові ортопедичні функції. Фото - кінське волосся

Покривні тканини (чохол для матраца):

Напівстречовий жакард

Позначення - напівстрейчевий жакард

Напівстречовий жакард оббивочний матеріал плетений з двох сторін, антиалергічним, кліматизаційним волокном, пропитаний протигрибковим розчином. Оббивочний матеріал швидко і рівномірно розподіляє вологу у верхній частині чохла, що не допускає можливості розвитку бактерій і грибків на поверхні матраца.


Жакард

Позначення - жакард

Жакард - тканина, яка отримала свою назву за тип плетіння ниток. Дуже міцний і довговічний матеріал. Жакард має вміст бавовни 85% і 15% поліестеру, завдяки чому не електризується і інтенсивно вентилюється.

Фото - жакард

Бязь

Позначення - бязь

Бязь для матраца це бавовняна щільна тканина полотняного плетіння. Використовується при пошитті чохла для матраца

Фото - бязь

Додаткові компоненти (складові) для ортопедичного матраца:

Чохол з розсувним замком

Позначення - ортопедичні матраци з розсувним замком

В чохлах присутній розсувний замок для багаторазового використання. Чохол матраців виготовляється з декількох видів тканини: бязь, жакард або напівстрейчевий жакард.

Аератор

Позначення - аератор

Встановлюються на чохлі матраца для вентиляції. Забезпечують постійну циркуляцію повітря усередині матраца.

Ефект зима/літо (зима-літо)

Ортопедичні матраци з зефектом зима-літо

Досягається шляхом разміщенння з однієї сторони матраца слою бавовняної вати або льону - літня сторона, а з другої сторони шерсть (овеча або верблюжа) - зимова сторона

Щоб замовити меблі, дізнатись ціну або отримати консультацію:
м. Львів, вул. Стрийська 48 каб. 318 т. (032) 247-05-60
info@centrmebliv.com.ua