Головна Виробники меблів Gerbor (Гербор)

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Gerbor (Гербор)

ГерборНа фабриці "Gerbor" (Гербор) виготовляється великий асортимент модульних та корпусних меблів: дитячі меблі, вітальні, прихожі (передпокої), меблі для спальні а також модульні (системні) меблі.

Компанія "Gerbor" (Гербор) посідає одне з перших місць серед постачальників та виробників меблів різних напрямків, починаючи з 2000-их років завойовувала клієнтську довіру не тільки в межах України.

Компанія "Gerbor" (Гербор) турбується про здоровий стан клієнтів, що купили продукцію вироблену "Gerbor" (Гербор). Матеріали які використовуються при виготовлення продукції відповідають стандартам та не шкодять здоров'ю людини. Весь асортимент меблів відповідає стандартам та нормам якості, та є сертифікованими.

На теперішній час близько 40-а % виготовлених меблів імпортується за межі України під замовлення. А саме в країни: Вірменія, Казахстан, Росія, Литва, Естонія, Литва, Боснія, Греція та інші.

Корпусні меблі, вітальні, спальні, прихожі БРВ Україна

Меблі Гербор?! Які вони?

Продукція Gerbor Холдинг неймовірно популярна не лише в Україні. Компанія веде співпрацю з різними замовниками іноземних країн, намагаючись дотримуватись високого рівня тенденції в дизайні меблів, застосовуючи тільки новітні технології. За допомогою меблів Гербор (Холдинг) – Ви створюєте особистий простір, сучасним і комфортним.


Компанія Гербор Холдинг виготовляє великий асортимент меблів для офісу та дому: модульні меблі, меблі для дитячої, меблі для вітальні та прихожої. Суттєво звернути увагу на контроль який проходять меблі, який відповідає державним стандартам України та світовим стандартам якості, тому, придбавши меблі Гербор Холдинг, Ви будете впевненими та спокійними у якості та надійності продукції. Меблі Gerbor – це світовий бренд, якому довіряють всі покупці.

Асортимент:

Історія створення та заснування компанії Gerbor.

Товариство Обмеженої Відповідальності "Гербор-холдинг" започатковане 1995-ого року у місяці - грудні.
Початок виробництва розпочався з виготовлення невеликої кількості комплектів меблів за кресленнями та зразками Польщі. Протягом деякого часу, компанія створила власний відділ, який почав займатись власними кресленнями та розробками.

Згодом якість меблів відчутно покращувалась завдяки високотехнологічному обладнанню, якісним матеріалам у виготовленні та висококваліфікованому персоналу.

З 2005-ого року розпочав роботу виробничий комплекс загальною площею більше 5000 м. кв., на сьогодні площа збільшилась до 40 000 м. кв. і продовжує збільшуватися!

Персонал організації налічує десятки професій, серед яких: сверлильники, різчики, водії, будівельники, економісти, програмісти, менеджери, і багато інших. Загальна кількість працівників - більше ніж 1000 людей.