Головна Порадник Розсувні системи фірми Komandor

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Розсувні системи фірми Komandor

КомандорПереваги Командор

Система ─ це верхня і нижня рейки, вертикальні і горизонтальні профілі, верхні і нижні пересувні механізми. Завдяки технологічним особливостям кожного з елементів системи Komandor, Ви маєте високоякісний продукт з сучасним дизайном і доступною ціною.

Якість

Легендарну якість Komandor підтверджує надання нам міжнародного сертифікату якості ISO 9001:2000. Ми використовуємо лише високотехнологічні, сертифіковані і безпечні матеріали, які постійно тестуються.

Комфорт

Завдяки тому, що користувач сам визначає внутрішню забудову, тобто розташування, кількість, розмір полиць і різну фурнітуру, шафа стає найбільш зручною і відповідає Вашим індивідуальним потребам. Максимальне використання висоти приміщення дозволяє розмістити в ньому набагато більше речей, ніж у звичайній шафі. Пересувні двері дають можливість раціонально використовувати простір у вузьких коридорах, а отже візуально розширити його. Різноманітна внутрішня фурнітура створить зручність у користуванні багатьма побутовими речами.

Безпека

Двері шафи-купе Komandor складаються із запатентованих пересувних механізмів, виготовлених відповідно до останніх досягнень науки і техніки. Це дозволяє пересувати двері безшумно і легко. Ви можете не хвилюватися за те, що двері зісковзнуть з нижніх направляючих, оскільки пересувні механізми Komandor мають спеціальну побудову, яка забезпечує утримання ролика дверей у відповідному пазу системи. Використання дзеркал, як наповнення дверей шафи-купе, вимагає особливої відповідальності. З цією метою використовується спеціальна плівка, яка наклеюється зі зворотнього боку дзеркала, що збільшує його міцність і безпеку. Навіть у випадку розколу, уламки не потраплять на підлогу і не трамвмують Вас. Можете не переживати за бешкетливих дітей, якщо у Вас встановлена шафа-купе системи Komandor.

Форми

Системи ”Командор” дуже різноманітні: від вузьких і високих до широких та низьких. Різноманітні форми профілів та кольорів профілів дозволяє виконати бажання кожного клієнта і створювати щоразу оригінальне творіння.

Матеріали

Командор використовує сучасні високоякісні матеріали: антиударні, самозмащуючі елементи та механізми, що рухаються, оцинкована сталь за вимогами сучасного світу, стійкі алюмінієві елементи, надійні та безпечні дзеркала, а також ламіновані плити найвищої якості. Всі матеріали відповідають чинним вимогам надійності та безпеки ЄС.

Типи профілів

Системи шаф-купе бувають двох видів – сталеві та алюмінієві. Плюси сталевої системи якісна сировина з багаторазовим покриттям профілю, що оберігає його поверхню. 20 кольорів та відтінків сталевих рамок. Два види сталевих рамок – «Стандарт» і «Люкс». Низька вартість.
Плюси алюмінієвої системи - високоміцна алюмінієва система. Рамка приховує механізми ковзання, що дозволяє
використовувати двері не тільки для фасадів, але і як елегантні розсувні перегородки. Можливість виготовлення комбінованих дверей з будь-якими наповнювачами – ДСП, дзеркало, скло.