Головна Виробники меблів Компанія "Латона Прайм"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "Латона Прайм"

Компанія «Латона Прайм» заснована в 2011 році. На сьогоднішній день виробництво досягло високого рівня в Європі. Головним напрямком компанії є виготовлення ортопедичних матраців без пружин, матраців на пружинних блоках, а також аксесуарів для сну та ліжок.

Компанія почала стрімко розвиватись у сфері виготовлення ортопедичних безпружинних матраців на українському ринку. Відрізняється від решту виробників особливим ексклюзивом у сфері розробки своїх ідеальних моделей. Завдяки розробкам лабораторії фабрики «Інтерфом» - дається можливість зайняти виграшну позицію в інноваціях. Виробники відрізняються завищеними стандартами гарантії до і після реалізаційного обслуговування клієнтів, комплексним підходом до створення своєї власної дилерської мережі.

Місією компанії є забезпечення населення якісними виробами для фізичного відпочинку і сну. Компанія «Латона Прайм» прагне працювати професійно, порядно і відповідально; орієнтуватися на максимальне задовільнення вимог клієнтів; бути абсолютним лідером у своєму сегменті; пишатися досягненнями компанії у галузі сучасних технологій.

«Латона Прайм» - представляє нову концепцію гармонійного відпочинку з урахуванням Вашої індивідуальності і найпотаємніших бажань. Гармонійний відпочинок - це поєднання духовного та фізичного стану людини. Жити потрібно в гармонії з собою і навколишнім світом. Компанія постійно досліджує фізіологію і підтримує екологію людини, прагне тільки до екологічного виробництва і збереження навколишнього природного середовища. Підтримує та вдосконалює духовні та творчі проекти.