Головна Інтернет-магазин Спальні

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Спальні

Спальня — одне з найважливіших приміщення у будь-якому помешканні. Спальня - це світ, де людина відпочиває і набирається сил. Це особливий інтимний куточок, де відбивається особисте сприйняття стилю і так важлива природність, надійність і гармонія. Спальня відіграє ключову роль у самопочутті та настрої власника на кожен день. Меблі для спальні повинні бути зручними, функціональними і довговічними, приносити естетичне задоволення, створювати атмосферу затишку, раціонально використовувати простір і відповідати санітарно-гігієнічним нормам.

У багатьох країнах будинок або квартиру в першу чергу характеризують кількістю спалень. Ієрархія спалень у будинку часто відповідає ієрархії в сім'ї: головна спальня відводиться для глави сім'ї, дитяча — для дітей, гостьові — для гостей.

На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір найрізноманітніших меблів для спалень. У нас Ви можете купити спальні як в класичному, так і в сучаснішому варіанті. Крім того, ми пропонуємо як спальні гарнітури в комплекті, так і модульні системи, перевагою яких є можливість підібрати окремі елементи для Вашої спальні. З асортиментом цих меблів Ви можете ознайомитись у розділі "Спальні".

Для сну у спальні має бути ліжко. На нашому сайті є три категорії ліжок: 1. Дерев'яні ліжка; 2. Ліжка; 3. Ліжка від модульних систем. Серед такої великої кількості найрізноманітніших ліжок Ви обов'язково знайдете те, що шукаєте! Деревяні ліжка, що представлені на нашому сайті, лише українського виробництва - Компанія "Естелла", Фабрика "Тис", Виробнича фірма "Пурій Меблі".

В категорії "Ліжка від модульних систем" Ви можете переглянути різні варіанти ліжок від модульних систем, що пропонує виробник Gerbor/BRW (Гербор/БРВ) і обрати оптимальний варіант за формою, дизайном та ціною. Для цих ліжок необхідно підібрати основу - Ортопедичний каркас ліжка (ламелі), що в даній категорії представлено від двох українських виробників MXM і MatroLuxe.

У розділі "Аксесуари" представлено усе необхідне для комфортного сну: ковдри, наматрацники, підматрацники, чохли для ортопедичних каркасів та подушки, які допоможуть Вам створити ідеальне спальне місце! Матрац - покупка не на один рік, тому потрібно намагатися зберегти його зовнішній вигляд і властивості. У цьому допоможуть наматрацник і підматрацник! Вони захистять чохол матраца від побутових забруднень та передчасного зношування. Підматрацник розміщується безпосередньо на підставі ліжка і закріплюється за допомогою гумових кутових фіксаторів. Наматрацник одягається на матрац і кріпиться також за допомогою гумових фіксаторів. А щоб доповнити комфорт пропонуємо придбати ортопедичну подушку. Подушки від виробників "Ком-Фор", "Велам" і "Матролюкс" - ніжні і комфортні. Ортопедичні подушки - це висока якість і довговічність.

Приліжкова тумба - важливий елемент декору спальної кімнати. На тумбі Ви зможете розмістити книгу, нічну лампу чи улюблене фото у рамочці. Завдяки приліжковій тумбі дизайн Вашої спальні стане більш завершеним, а відпочинок комфортним. Приліжкові тумби виконані з масиву чи щита бука мають м'які плавні лінії, красиві ручки, тому відносяться до виробів класичного стилю. Такі тумби можна укомплектувати з різними моделями ліжок, а також як самостійний предмет інтер'єру.

В категорії "Комоди" представлено весь асортимент комодів від виробників Gerbor (Гербор Холдинг), BRW (БРВ Захід), BRW (БРВ Брест), SKAY (Скай), Тис, Embawood та дерев'яні комоди від компанії Пурій-Майстер. Також виробнича фірма "Пурій-Майстер" виготовляє деревяні шафи та туалетні столики. Приймаються замовлення на індивідуальні замовлення.