Головна Інтернет-магазин Спальні Аксесуари

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Аксесуари

В цьому розділі представлені аксесуари для сну: ковдри, наматрацники, підматрацники, чохли для ортопедичних каркасів та подушки, які допоможуть Вам створити ідеальне спальне місце! Матрац - покупка не на один рік, тому потрібно намагатися зберегти його зовнішній вигляд і властивості. У цьому допоможуть наматрацник і підматрацник! Вони захистять чохол матраца від побутових забруднень та передчасного зношування. Підматрацник розміщується безпосередньо на підставі ліжка і закріплюється за допомогою гумових кутових фіксаторів. Наматрацник одягається на матрац і кріпиться також за допомогою гумових фіксаторів.

А щоб доповнити комфорт пропонуємо придбати ортопедичну подушку. Подушки від виробників "Ком-Фор", "Велам" і "Матролюкс" - ніжні і комфортні. Спеціальна форма і матеріал виробів прекрасно підтримує шийний відділ хребта, розслаблює м'язи плечового пояса, сприяє поліпшенню кровообігу і здоровому сну. В якості наповнення використовуються такі матеріали, як меморі, латекс, аквагель. Ці матеріали є гіпоалергенними і протимікробними, ідеально повторюють контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу, а також перешкоджають росту бактерій, грибків, плісені і стійкіші до кліщів, в порівнянні зі звичайними подушками. Ортопедичні подушки - це висока якість і довговічність.
Нещодавно переглянуті товари