Фабричні МебліРозширений пошук
Переглянути корзину
У Вашій корзині немає меблів.
Головна Інтернет-магазин Спальні Деревяні ліжка

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Деревяні ліжкаАфіна

Афіна


Венеція Люкс

Венеція Люкс


Венеція

Венеція


Двоярусне ліжко Дует

Двоярусне ліжко Дует


Діана

Діана


Нота Плюс

Нота Плюс


Нота

Нота


Рената

Рената


Селена

Селена


Селена-Аурі

Селена-Аурі


Титан

Титан


Атлант 1

Атлант 1


Атлант 2

Атлант 2


Атлант 3

Атлант 3


Атлант 4

Атлант 4


Атлант 7

Атлант 7


Атлант 9

Атлант 9


Атлант 10

Атлант 10


Доміно

Доміно


Доміно-3

Доміно-3


Класика

Класика


Комбі

Комбі


Комбі-2

Комбі-2


Корона

Корона


Корона-2

Корона-2


Модерн

Модерн


Модерн 2

Модерн 2


Модерн 3

Модерн 3


Модерн 5

Модерн 5


Модерн 6

Модерн 6


Модерн 7

Модерн 7


Модерн 8

Модерн 8


Нове

Нове


Оріон

Оріон


Ретро

Ретро


Ретро 2

Ретро 2


Трансформер

Трансформер


Трансформер 2

Трансформер 2


Трансформер 3

Трансформер 3


Юлія

Юлія


Юлія 2

Юлія 2


Аничка

Аничка


Марічка

Марічка


Дзвінка

Дзвінка


Ясочка

Ясочка


Дзвінка ДК-2

Дзвінка ДК-2


Еней

Еней


Ромен

Ромен


Сонько

Сонько


Малюк

Малюк


Велес

Велес


Мальва

Мальва


Кіт-Муркіт

Кіт-Муркіт


Дрімко

Дрімко


Неомеблі Економ

Неомеблі Лагуна

Неомеблі Октавія С1

Неомеблі Октавія С2

Неомеблі Грація С1

Неомеблі Грація С2

Неомеблі Комфорт С1

Неомеблі Комфорт С2

Неомеблі Соня 1

Неомеблі Соня 2

Неомеблі Доміно

Неомеблі Доміно


Неомеблі Версаль С1

Атлант 11

Рондо 2

Модерн 9

Модерн 9


Модерн 11

Модерн 11


Корона 3

Корона 3


Атлант 13

Атлант 13


Атлант 15

Атлант 15


Атлант 20

Атлант 20


Атлант 22

Атлант 22


Атлант 23

Атлант 23


Кармен

Кармен


Елегант 1

Елегант 1


Елегант 3

Елегант 3


Елегант 5

Елегант 5


Еліт 1

Еліт 1


Еліт 2

Еліт 2


Ізабелла 1

Ізабелла 1


Ізабелла 3

Ізабелла 3


Олімпія

Олімпія


Сакура 2

Сакура 2


Мальвіна 1

Мальвіна 1


Мальвіна 3

Мальвіна 3


Мальвіна 4

Мальвіна 4


Фантазія 5

Фантазія 5

Як відомо, людина багато часу проводить уві сні, тому дуже важливо подумати про своє спальне місце. Дерево один з кращих матеріалів, створених самою природою, і нічого екологічнішого людина не придумала. Ліжка з дерева відомі своєю екологічністю, що особливо актуально у наш час. Сон на такому ліжку буде здоровим і міцним. Окрім своїх високих екологічних властивостей ліжка із дерева досить міцні і надійні. Таке ліжко прослужить Вам довгі роки. Дерев'яне ліжко так само буде оптимальним вибором для дитячої кімнати. На відміну від пластикових або фанерних ліжок - деревяні дитячі ліжка створять максимально сприятливі умови для відпочинку Вашої дитини.

Якщо Ви вирішили замінити меблі у своїй спальні та придбати нове ліжко, то кращим вибором для вас стануть деревяні ліжка. Ви, звичайно, можете зупинити свій вибір на дешевшому ліжку з ДСП, але ліжка із меблевого букового щита або масиву значно міцніші і надійніші, тому якщо Ви з тих, хто цінує якість і довговічність, то таке ліжко стане для вас справжньою знахідкою.

Наш інтернет-магазин пропонує Вашій увазі дерев'яні ліжка із масиву (бук, сосна, дуб) або меблевого деревяного щита (бук). Модельний ряд ліжок, представлений на сайті надзвичайно різноманітний, і задовольнить ваші найсміливіші вимоги. Але що б Ви не вибрали, Ви завжди можете розраховувати на прекрасну якість і оригінальне оформлення вашого ліжка.

Ліжка, куплені у нас стануть справжньою перлиною вашої спальні, перетворивши ваш нічний відпочинок на казку, в яку захочеться повертатися щоночі.

Деревяні дитячі ліжка

Можна без перебільшення сказати, що всі батьки хочуть або хотіли б мати для своїх дітей якісні та екологічно чисті дитячі меблі. З інтернет-магазином Центр Меблів Ви зможите втілити ці мрії в реальність. Меблі з натурального дерева – дорожчі, але екологічно безпечніші та довговічніші, ніж меблі з ДСП або з МДФ. Такі дитячі меблі можуть послужити не лише вашим дітям, але й дітям ваших дітей. Також для дитячих меблів краще за все більш тверді породи дерева, оскільки та ж сосна надто м'яка і легко піддається механічним впливам. В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати якісні одно- та двоповерхові ліжка з масиву (бук, дуб, сосна) та букового меблевого щита.

Продаж дерев'яних ліжок у Львові

Купити дерев'яне ліжко у Львові, не так вже і просто, як може здатися на перший погляд, тому що виробництво дерев'яних ліжок значно дорожчий і трудомісткіший процес, навідміну від виробництва ліжок з дешевших матеріалів таких як ДСП і МДФ, тому ціна на ліжка із натуральної деревини, буде вищою, але по своїх якостях дерев'яне ліжко, не йде ні в яке порівняння з ліжками, виготовленими із МДФ, ДСП і інших матеріалів.

Як вибрати дерев'яне ліжко

Не фахівцеві важко на перший погляд розібратися у ліжку, що збираєтесь купляти, і належним чином її оцінити, тут єдиним помічником у виборі дерев'яного ліжка буде консультант - продавець, хоча незалежнішим порадником все ж є і інтернет, який набагато обєктивніше і безпристрастно, дасть вам усю необхідну інформацію по дерев'яних ліжках, що у свою чергу допоможе вам з правильним вибором оптимального варіанту дерев'яного ліжка за ціною і якістю.

Для того що б правильно вибрати ліжко із масиву, чи букового щита, необхідно вивчити безліч варіантів з продажу дерев'яних ліжок, порівняти ціни, переглянути відгуки на форумах в інтернеті.

Більше про меблевий щит із бука.

Меблевий щит – являється натуральним, екологічно чистим матеріалом для виготовлення меблів. Як оздоблювальний матеріал, меблевий щит має ряд переваг: регулює вологість повітря, гігієнічний, безпечний, довговічний. Переваги меблевого щита з масивної деревини перед щитом з ДСП заключається в більшій декоративності, міцності, довговічності та екологічній чистоті. При виробництві меблевого щита з масиву деревини випилюються елементи (ламелі), які склеюються за спеціальною технологією. Завдяки цьому, буковий щит позбавлений від сучків, тріщин і інших проблемних місць деревини. Ліжка зроблені із меблевого букового щита практично позбавлені від деформацій і тріщин, що досягається особливою системою розташування ламелей перед зрощенням щита, яка значно знижує напругу усередині виробу.

По суті меблевий щит - це той же масив. Це бруски буку однакових розмірів, зрощених між собою. По міцності щит не поступаюється масиву.