Головна

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Деревяні шафи

Ніщо так не затримує погляд і не зігріває душу, як предмети інтер'єру Вашої оселі виготовлені з чистого дерева. Деревина, ще з давніх-давен була улюбленим матеріалом майстрів і художників при створенні шедеврів меблевого мистецтва. І це пояснюється просто - жоден матеріал у природі не дозволить втілити в життя зручність Вашого інтер'єру в гармонії з витонченістю і теплотою "живого" матеріалу.

Дерев'яні меблі завжди вважалися великою розкішшю, особливо якщо зроблені якісно та красиво. Ці принципи збереглися і сьогодні. Однак, технічна революція, різноманітність засобів і можливостей спричинило за собою народження ще кількох важливих критеріїв: оригінальності, ексклюзивності та надійності. Як би там не було - не багато матеріалів задовольнять всі ці вимоги. Обираючи меблі необхідно дуже ретельно підходити до вибору, адже від якості меблів залежить Ваше здоров'я та здоров'я Ваших рідних.

Пропонуємо Вам новий підхід у виготовленні дерев'яних меблів. Тепер немає ніяких обмежень на вибір, тому що виробник приймає індивідуальні замовлення або скористатися готовими розробками дизайнерів. Використовуючи передові технології у виробництві дерев'яних меблів і ліжок, фірма здатна задовольнити найвибагливіші вимоги не тільки у дизайні, а й у якісному й ціновому відношенні.

Виробнича фірма "Пурій-Майстер" займається виготовленням меблів з масиву дерева - дуба, бука і вільхи. Ліжка, тумби приліжкові, комоди, шафи, столики журнальні та туалетні, предмети інтер'єру - за Вашими ескізами, розмірами і вимогами. Важливо добре придивитися та вибрати стилістично правильний варіант, щоб не зіпсувати ні дизайн будинку, ні дизайн меблів. Затишок і комфорт в будинку - досить непроста і важлива справа. Спеціалізація виробництва дозволяє Вам оформити весь будинок в єдиному стилі - стилі Вашого смаку. Безліч варіантів меблів з дерева дозволяють розвернутися Вашої фантазії, щоб догодити Вашим побажанням.

Також важливо подумати про компактність та функціональність. Якими б гарними не були Ваші дерев'яні меблі, якщо вони не зручні у використанні, то довго не прослужать. Тому особливо важливо, щоб шафа не заважала і одночасно вміщувала все, що Вам потрібно туди покласти.