Головна Виробники меблів Приватне підприємство "ТИС"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Приватне підприємство "ТИС"

ПП Тис - виробник якісних деревяних меблів з масиву бука, сосни, дуба.Приватне підприємство «ТИС» започатковане у 1993 році в м. Соснівка, Львівської області. На сьогоднішній день підприємство має власну виробничу лінію по виготовленню меблів з натуральної деревини та інших високоякісних матеріалів, що дозволяє прийняти замовлення будь якого об'єму та складності. Оригінальна і водночас високої якості - продукція "Тис" виготовляється завдяки втіленню майстерності на виробництві сучасних та новітніх технологій, з екологічно чистих матеріалів.

Захисний логтотип на Ліжках Тис

Основним напрямком компанії є виробництво деревяних ліжок і кухонних кутків. Підприємство постійно вдосконалює виготовлення меблів, застосовуючи нові технології, щоб максимально задовольнити покупців.

Меблеві вироби ТМ "Тис" виготовляються з екологічно чистої деревини (дуб, бук, сосна, вільха) та застосовується спеціальна олія, для покриття меблів. Олія дає можливість захистити дерево від зовнішніх факторів, водночас підкреслюючи природній колір. Поверхня деревини природна на вигляд та приємна на дотик.

Основні переваги олії варто відмітити:

  • Вона проникає в пористу структуру дерева, заповнюючи та захищаючи поверхню від потрапляння вологи. При цьому вологість регулюється від залежності вологості повітря. Завдяки цьому поверхня виглядає природною і сприймається на дотик;
  • Олія зберігає природній вигляд дерева;
  • Олія є екологічно чистим продуктом, а її використання є безпечним для здоров`я;
  • Використання олії надає деревині естетичного вигляду, запобігає просиханню та утворенню тріщин.
Для захисту торгової марки "Тис" використовує спеціальний фірмовий логотип в правому куті, малої боковині ліжка.
Фабрика Тис представляє широкий асортимент дерев'яних меблів: