Головна Довідник Механізми та тканини Янг Україна

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Механізми та тканини Янг Україна

Логотип янг Україна

Компанія ТОВ «Янг Україна» - українське представництво міжнародної компанії Young Corporation (головний офіс - у Джакарта, Індонезія), яка є одним зі світових лідерів у сфері виробництва офісних крісел та комплектуючих. Young Corporation працює на ринку офісних крісел з 1986 року і має представництва в більш ніж 10 країнах світу, зокрема: у США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Великобританії, Єгипті, Південній Африці, Китаї, Індонезії, на Україні і 6 виробничих об'єктів, розташованих в Китаї, Україні, Єгипті та Індонезії.

Офісне крісло сьогодні - це високотехнологічний виріб із безліччю регулювань. Це результат спільної праці інженерів-конструкторів, дизайнерів і лікарів, які працюють над тим, щоб крісло було комфортним, естетичним, функціональним, безпечним для здоров'я і адаптованим до особливостей фізіології людини. Тому сучасне офісне крісло, крім спинки і сидіння, має хрестовину, ролики, газлифт, підлокітники і механізм. Більш «просунуті» моделі забезпечуються підголівником і валиком під поперек. Механізм сучасного офісного крісла дозволяє домогтися високого ступеня комфорту за рахунок зміни кута нахилу спинки і сидіння, регулювання жорсткості гойдання і фіксації в будь-якому зручному положенні. Вони дуже різноманітні, але загалом їх можна розділити на декілька типів.

Механізми стільця "Янг Україна" - описання функцій

Мультиблок

Механізм описання Забезпечує вільне гойдання в кріслі з можливістю регулювання сили відхилення,фіксації положення крісла в 4-5 позиціях,а також "анти-шок" ефект,після зняття блокування механізму спинка лишається в тому ж положенні,і тільки прижавши на спинуку невелике зусилля, Ви отримаєте можливість знову відхилитись. це дозволить уникнути удару несподіваного "опрокидання" спинки при знятті блокування. (Наприклад крісло - "Капітан")

Синхромеханізм

механізм описання синхромеханізмЗабезпечує вільне гойдання в кріслі з можливістю регулювання сили відхилення ,фіксацію положення спинки,в 4-5 позиціях по відношенню 2:1 до сидіння,а також "анти-шок" ефект,після зняття блокування механізму спинка лишається в тому ж положенні,і тільки прижавши на спинуку невелике зусилля, Ви отримаєте можливість знову відхилитись. це дозволить уникнути удару несподіваного "опрокидання" спинки при знятті блокування. ( Наприклад крісло - " Спайдер")

Механізм погойдування

Механізми-Описання функцій ПогойдуванняОднією "лапкою" дозволяє регулювати висоту сидіння вгору і вниз, заблокувати або розблокувати гойдання крісла. Гвинт на механізмі дозволяє посилити або послабити ефект гойдання. (Приклад використання - крісло "Невада")


Посилений асінхромеханізммеханізми-описання функцій. Посилений асинхромеханізм3х-лапний механізм для крісел використовуються в режимі 24/7. Завдяки своїй функціональності він дозволяє регулювати висоту сидіння, кут нахилу спинки і сидіння, для кожної з опцій передбачена своя "лапка". На відміну від звичайного асинхромеханізма, використовується на габаритних і важких кріслах для більшої надійності. (Приклад використання - крісло "Мегі")

Асинхромеханізм


Механізми-описання функцій Асинхромеханізм3х-лапний механізм для крісел використовуються в режимі 24/7. Завдяки своїй функціональності він дозволяє регулювати висоту сидіння, кут нахилу спинки і сидіння, для кожної з опцій передбачена своя "лапка". На відміну від посиленого асинхромеханізма, використовується на більш габаритних і важких кріслах. (Приклад використання - крісло "Орхідея У 3213")

Стандартний 2-лапний механізм


Механізми-описання функцій  стандартний 2 лапний механізмДозволяє виконувати регулювання висоти сидіння і кут відхилення спинки, гвинт на механізмі дозволяє регулювати висоту спинки. (Приклад використання - крісло "Орхідеї 3201 Н")

Стандартний однолапний механізм


механізми-оції функції Стандартний однолапний механізмДозволяє регулювати висоту сидіння, за кут відхилення спинки і регулювання спинки по висоті відповідає гвинт. Є більш зручним і надійним "аналогом" механізму перманент-контакт "

Парманент-Контакт


Механізми-описання функцій парнанент контактПіастра дозволяє регулювати висоту сидіння, за кут відхилення спинки і регулювання спинки по висоті відповідає гвинт.

Ситлайдер


Механізми-описання функцій СитлайдерМеханізм, дозволяє регулювати глибину сидіння. Використовується як "доповнення" практично з усіма іншими механізмами.


Хрестовина - на перший погляд найпростіша частина крісла, але це тільки на перший погляд. Насправді - це технологічно складний виріб, що несе на собі все основне навантаження. Найменша неточність виробництва або конструкції - і користувач крісла ризикує отримати солідну шишку на потилиці.

У крісел які призначені для керівника, у яких за визначенням високі спинки і бoльшая маса, діаметр хрестовини становить, як правило, від 640 до 700 мм. Якщо таке крісло поставити на хрестовину менше 640 мм (а таке іноді зустрічається - виробник «економить»), то стійкість крісла різко падає.

Зовні хрестовини можуть виглядати однаково, але одна зламається через місяць експлуатації, а інша прослужить десятки років. Надійність хрестовини дуже сильно залежить від якості сировини, з якої вона відлита. І тут ми маємо констатувати, що якість вітчизняної сировини залишає бажати кращого.

Хрестовини бувають:

1. Стальна хромована;

2. Поліамідна хрестовина;


Підлокітник для крісла є важливою деталлю крісла. Від конструкції та ергономіки підлокітника залежить кількість часу, який Ви зможете просидіти без втоми за комп'ютером. Підлокітники для крісла бувають дерев'яними і пластиковими. Дерево - більш теплий матеріал у порівнянні з пластиком, а, отже, на кріслі з дерев'яними підлокітниками більш приємніше сидіти.

Ролики бувають різні - з поліпропілену, поліаміду (нейлону), поліуретану. Тверді й міцні ролики з поліпропілену і поліаміду призначені для стандартних покриттів підлоги. Більш м'які ролики з поліуретану (еластичного пластику) будуть ідеальним рішенням у випадку покриття підлоги, наприклад, паркетом або ламінатом з м'яких порід дерева.


Газлифт (газпатроні) - це сталевий балон, наповнений інертним газом. Він дозволяє регулювати крісло по висоті і виступає в якості амортизатора. Про надійність газліфта говорить присвоєна йому категорія якості і той світовий стандарт, якому він відповідає (або не відповідає, що також зустрічається). Категорій якості лише чотири. Четверта - найвища.


Компанія "Янг Україна" використовує найвисокоякіснішу тканину у виробництві стільців та крісел. Є дуже великий асортимент вибору тканини, Ви можете обрати оббивку стільця від звичайної тканини до натуральної шкіри. Тому,якщо Ви вирішили придбати офісне крісло,чи стільці для конференц залів,Ви зробили правильний вибір,що обрали продукцію від компанії "Янг Україна". Адже тут використовують найвисокоякісні механізми та тканини,що прослужать Вам довгі роки. Ви можете передивитись примірники тканин,з яких роблять оббивку крісел та стільців компанія "Янг Україна",і обрати собі ту,яка ближча Вам до душі і яка підходить більше до Вашого інтер"єру.

Тканина серії А

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-01

Тканина серії А-01

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-07

Тканина серії А-07

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-14

Тканина серії А-14

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-20

Тканина серії А-20

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-21

Тканина серії А-21

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-21

Тканина серії А-28

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-28

Тканина серії А-29

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-32

Тканина серії А-32

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-36

Тканина серії А-36

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-41

Тканина серії А-41

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-42

Тканина серії А-42

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - А-43

Тканина серії А-43

Тканина серії Q

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - Q-2110

Тканина серії Q-2110

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - Q-2101

Тканина серії Q-2101

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - Q-2103

Тканина серії Q-2103

Тканина Верона

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_antracit grey

Тканина Верона

Antracit grey

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна -verona_apple-green

Тканина Верона

apple-green

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_black

Тканина Верона

black

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_brown

Тканина Верона

brown

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_cream

Тканина Верона

cream

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_jeans-blue

Тканина Верона

jeans-blue

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_old-gold

Тканина Верона

old-gold

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_red

Тканина Верона

red

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_saiclem

Тканина Верона

saiclem

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - erona_terrakot

Тканина Верона

terrakot

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_wenge

Тканина Верона

wenge

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - verona_white-coffee

Тканина Верона

white-coffee

Сітка

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - oa2101

Тканина Сітка

oa2101

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - oa2103

Тканина Сітка

oa2103

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - oa2105

Тканина Сітка

oa2105

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - oa2108

Тканина Сітка

oa2108

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - ob2101

Тканина Сітка

ob2101

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - ob2110

Тканина Сітка

ob2110

Рогожки

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - andre_plain

Тканина Рогожки

andre_plain

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - andre_plain1032

Тканина Рогожки

andre_plain1032

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - andre_plain1043

Тканина Рогожки

andre_plain1043

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - andre_plain1057

Тканина Рогожки

andre_plain1057

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - bogeta02

Тканина Рогожки

andre_bogeta02

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - bogeta05

Тканина Рогожки

andre_bogeta05

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - bogeta10

Тканина Рогожки

andre_bogeta10

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - bogeta14

Тканина Рогожки

andre_bogeta14

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - bogeta20

Тканина Рогожки

andre_bogeta20

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - bogeta29

Тканина Рогожки

andre_bogeta29

Дитяча


Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - city05

Тканина Дитяча

city05

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - city06

Тканина Дитяча

city06

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - city07

Тканина Дитяча

city07

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - city08

Тканина Дитяча

city08

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - city09

Тканина Дитяча

city09

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - alphabet1

Тканина Дитяча

alphabet1

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - alphabet2

Тканина Дитяча

alphabet2

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - hippy flower

Тканина Дитяча

hippy flower

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - hippy stripe

Тканина Дитяча

hippy stripe

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - hippy zigzag.

Тканина Дитяча

hippy zigzag.

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - retro cars01.

Тканина Дитяча

retro cars01.

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - retro cars04.

Тканина Дитяча

retro cars04.

Взірець меблевої тканини для стільців та офісних крісел фабрики Янг-Україна - retro cars06.

Тканина Дитяча

retro cars06.