Головна Виробники меблів Компанія "Мелітополь Меблі"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "Мелітополь Меблі"

Компанія Мелітополь Меблі - український виробник високоякісних деревяних столів та стільцівМеблева фабрика в Мелітополі була заснована ще в 1925 році. З 1975 року по спеціалізованій програмі в машинобудівній галузі між країнами СРСР і ФРН на фабриці встановили нову, унікальну та високопродуктивну, на ті часи, лінію по виготовленню столів та стільців, у зв'язку з чим підприємницьку діяльність повністю перебудували. Виготовлення меблів контролювалось німецькими фахівцями. Інженери та робочі з інших фабрик приїжджали ознайомлюватись з новітнім процесом виготовлення меблів з деревини.

Сучасне облаштування та спеціалізовані робітники зі самого початку показали чудовий результат. Компанія за швидкий період часу стає першим з перших виробників стільців в СРСР. Продукція почала постачатись неймовірно великими партіями в різні міста СРСР. Проте з розподіленням СРСР менеджери не змогли передбачити роботу на ринкових умовах, і виготовлення меблевих виробів почало призупинятись.

З 2005 року на підприємство приходять величезні зміни, а саме: зміна керівного складу, які зуміли зберегти фахівців своєї справи. Меблі почали виготовляти суто з деревини - бука, за всіма характеристиками буку присутня - гнучкість, міцність, колір, технологічність, екологічність - бук скрізь і завжди вважається найкращим матеріалом для виготовлення не тільки стільців але й інших меблів.

Не маленькі кошти витратились на перебудову та реконструкцію фабрики. Саме на цій фабриці вперше встановили систему опалення цехів, для покращення роботи. Побудували спеціальні камери для деревини (захист від вологи). Налагоджено стабільні доставки якісного матеріалу з екологічних районів Західної України. Встановили сучасне, на той час, німецьке та італійське обладнання, яке дало можливість виготовляти недорогі, проте неймовірно міцні стільці та столи з бука.

На сьогодні з гарантією можливо підтвердити, що фабрика зайняла перше місце на національному ринку та за його межами. Меблеві вироби експортуються в різні країни найближчого зарубіжжя, саме цим виходячи на світовий ринок меблів. Проте відзначається якість меблів, що виготовляється: всі меблі виготовлені фабрикою без винятків зобов'язані проходити перевірку в Інституті Меблів України, а саме на показники якості та міцності (ергономіка, комфорт), відповідність ТУ та ДСТУ, і лише після певних досліджень запускають в фабричне виготовлення. На весь різновид меблів надається гігієнічно-санітарний висновок.