Фабричні МебліРозширений пошук
Переглянути корзину
У Вашій корзині немає меблів.
Головна Інтернет-магазин Модульні меблі BRW Україна Фан Меблі BRW (БРВ) Фан Тумба РТВ RTV1S/3/12

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Модульні меблі arrow BRW Україна Фан arrow Меблі BRW (БРВ) Фан Тумба РТВ RTV1S/3/12
Меблі BRW (БРВ) Фан Тумба РТВ RTV1S/3/12
Показати велике зображення

Меблі BRW (БРВ) Фан Тумба РТВ RTV1S/3/12

Ціна: 1649 грн.

Код товару: 20787 Задайте питання про ці меблі
В офісі інтернет-магазину Центр Меблів Ви маєте можливість розрахуватись за Меблі BRW (БРВ) Фан Тумба РТВ RTV1S/3/12 банківською картою Visa та Master Card

Можливий розрахунок
банківською карткою

Знайди меблі дешевше

Відшукайте меблі, що продаються за ціною нижчою від нашої, та придбайте у нас їх ще дешевше.

Для одержання додаткової знижки повідомте нашому офіс-менеджеру контактні дані (адресу) магазину, де ціна на обраний товар менша ніж у Центрі Меблів. Ваше повідомлення буде розглянуте впродовж одного робочого дня і Ви будете повідомлені про можливість отримання додаткової знижки на меблі.

Bleck Red White - якісні Українські меблі

Умови доставки

Умови доставки корпусних меблів фабрики "BRW":

 • Доставка по Львову - безкоштовна доставка меблів "BRW" до під"їзду в межах м. Львів (за умови придбання меблів більше як на 5000 грн.)
 • Доставка по Україні - платна за тарифом перевізника. Вартість доставки меблів до Вашого міста Ви зможете підрахувати на офіційних сайтах перевізників (Ін-Тайм, Нова Пошта) або в менеджера нашого інтернет-магазину. Зверніть увагу! Інформація про суму доставки не є остаточною і уточнюється в момент відправлення. Зміна вартості доставки меблів в Ваше місто може бути звязана з тим, що фактична вага може відрізнятися від тої яка вказана виробником; виникає потреба в додатковому пакуванні або палетуванні меблів; зміна перевізником тарифів або умов перевезення. Менеджери інтернет-магазину "Центр Меблів" вказуючи ціну перевезення меблів в Ваше місто лише надають консультацію про приблизну вартість перевезення. Інколи ціна доставки буває суттєво меншою від попередньо озвученої, а інколи на жаль і суттєво більша. Всі витрати пов'язані з перевезенням меблів в інший населений пункт покладаються на покупця.
 • Передоплата - не менше 30 % від вартості замовлених меблів.
 • Термін доставки - до тижня часу з дня внесення авансу за меблі та за умови наявності меблів на складі фабрики БРВ Україна.
 • Монтаж (збірка) меблів "BRW" - меблі "BRW" продаються в розібраному стані. В комплект поставки входять всі комплектуючі та інструкція для збірки. Вартість збірки (монтажу) меблів "БРВ" - 10% від вартості замовлення. У вартість збірки не входять вартість робіт пов'язаних з виставлянням та переставлянням меблів, стягуванням між собою окремих секцій.
 • Винос на поверх - вартість виносу меблів на поверх договірна; вона залежить від наявності в Вашому будинку вантажного або пасажирського ліфтів, ширини сходової клітки, висоти поверху, кількості поверхів, відстані від під'їзду автотранспорту до будинку, тощо.

Зверніть увагу!

Якщо збірка меблів проводилася не фахівцями Центр Меблів - інтернет-магазин знімає з себе всяку відповідальність за неправильну комлектацію виробу, нанесений збиток або пошкодження меблів внаслідок некоректної збірки. Якщо Ви все-таки зважилися на самостійну збірку, будьте акуратні і уважні, особливо у випадках зі скляними столами і меблями, у яких присутні скляні елементи, а також, стягуючи металевими гвинтами дерев'яні і МДФ елементи, декоровані шкірзамінником спинки стільців і шкіряні узголів'я ліжок, щоб уникнути нанесення непоправного збитку товару, який Ви придбали.

Не підлягають поверненню і заміні меблі:

 • що були зібрані,
 • що були у використанні,
 • з пошкодженою або відсутньою фабричною упаковкою,
 • пошкоджені при неправильній самостійній збірці,
 • привезені з фабрики за спеціальним замовленням покупця,
 • виготовлені за спеціальним замовленням покупця.

Опис та характеристики

Додаткові параметри

Виробник: Black Red White (BRW Україна)

Колекція: Модульна система BRW Україна Fun

Розміри:

 • Ширина: 120 см.
 • Висота: 32.5 см.
 • Глибина: 45 см.

Меблі за розміщенням:

 • Меблі для дому
 • Меблі для готелів
 • Вітальні
 • Меблі для прихожої
 • Меблі для офісу

Матеріал: ДСП, МДФ

Колір меблів:

 • Корпус - білий глянець, фасад - білий глянець

*Знижка рахується від повної вартості меблів та при одноразовій покупці на вказану суму

**Незначні зміни в характеристиці та комплектації меблів можуть змінюватись виробником без попередження

***Зверніть увагу на те що зображення меблів на сайті подається лише в одному кольорі та комплектації, але виготовлятись можуть в різних кольорах та різних комплектаціях. Для уточнення кольору та комплектації звертайтесь за консультацією до менеджера.

****Зверніть Вашу увагу на те що колір меблів на екрані монітора може бути дещо спотвореним відносно реального, тому рекомендуємо перед покупкою меблів завітати до нас в офіс та подивитись колір меблів вживу або на реальних взірцях.