Фабричні МебліРозширений пошук
Переглянути корзину
У Вашій корзині немає меблів.
Головна Інтернет-магазин Модульні меблі BRW Польща Fargo

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.BRW Польща Fargo

Вітальня Fargo BRW складається з модульних меблів: полички, вітрина, вітрина навісна, тумба, тумба РТВ. Вітальня Fargo BRW складається з модульних меблів: вітрина, вітрина висяча, полички, тумба, тумба РТВ.
Меблі Fargo BRW ("Фарго" БРВ, вир-ва Польщі) - новий стильний модульний комплект для вітальні. Складається з тумби ТВ з полицями і ящиком, двері якого відкриваються вниз: 2 полиці однакової довжини і вітрини з прозорим склом з підсвічуванням. Всі елементи не скріплені між собою, що дозволяють комбінувати зручну ширину. За дверима вітрини знаходиться ще одна дерев'яна полиця. Алюмінієві ручки. Корпус і фасади меблів Fargo BRW виготовлені з ламінованого ДСП. Комплект представлений в темному кольорі бук татра, який чудово виглядає при будь-якій обробці стін. Вітальня Fargo BRW ідеально підходить для сучасних квартир з різною площею приміщення.


BRW Fargo Вітальня


Артикул: brw_pl_fargo_vitaljnya
BRW Fargo Вітальня 4 778.00 грн.