Головна Інтернет-магазин Ортопедичні матраци

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Ортопедичні матраци

Матрац - це річ, з якою ми стикаємось в житті щодня, адже велику частину свого часу ми проводимо уві сні, і саме від його якості і зручності в значній мірі залежить наше самопочуття та здоров'я. Ортопедичний матрац повинен бути по складу таким, щоб утримувати природній вигин хребта та вагу тіла, забезпечуючи м'язам повне розслаблення. Отож давайте розглянемо різні характеристики матраців, аби Ви зуміли підібрати саме той склад матрацу, котрий підходитиме саме Вам.

Склад усіх ортопедичних матраців наступний: основа (блок), наповнювачі та чохол. Кожна з цих складових відіграє свою роль у якісних характеристиках матрацу.

Основа в матрацах буває пружинною та безпружинною.

До складу блоку в безпружинних матрацах можуть входити як натуральні матеріали (койра, латекс, кінський волос) так і синтетичні (пінополіуретан, матеріали з ефектом пам'яті, штучний латекс). Основа може бути як багатошаровою, так і моноблоковою. Зверніть увагу, що матраци з безпружинною основою як правило жорсткі або підвищеної жорсткості за рахунок відсутності пружин.

Пружинні матраци мають свій поділ - на матраци з основою із залежних пружин (типу Боннель) та матраци з основою із незалежних пружин. Основа перших являє собою сітку зі сплетених між собою пружин - завдяки цьому такий матрац може витримувати великі навантаження, однак по-справжньому ортопедичним його вважати складно. Основа матраців другого типу містить пружини, котрі працюють індивідуально і цим підсилюють анатомічний ефект матрацу (чим більша кількість пружин у квадратному метрі - тим більшою буде анатомічність). Навантаження в такому типу матраців розподіляється точково, а конструкція дозволяє бути йому абсолютно безшумним. Зверніть увагу, що матраци з блоком незалежних пружин по вартості завжди дорожчі від матраців типу Боннель.

Наповнювачі матраців бувають натуральні (бавовна, шерсть, кокос, латекс, морська трава, льон) та синтетичні (пінополіуретан, спанбонд, холлофайбер). Перші звісно є кращими для здоров'я, однак дорожчими. Для того аби надати матрацу мякості використовують латекс, ватін, шерсть, поролон, бавовняне волокно, memory блок. Жорсткості матрацу додадуть настили з термоволокна, кокосової койри, льону чи морської трави.

Тепер щодо чохлів матраців: вони бувають ткані, неткані, стьобані, трикотажні, зі спеціальною обробкою. В недорогих моделях для пошиття чохлів використовують сумішеві тканини - шовк/поліестер, бавовна/віскоза і т.д. Жаккард чи трикотаж використовують для чохлів кращої якості. Бувають також чохли пошиті з тканин зі спеціальним просоченням для пилозахисного, антибактеріального та антистатичного ефекту.

Ще ви можете зіткнутись з ортопедичними матрацами, які мають сезонність - зима/літо. Особливим в них є те, що по різні боки від основи матрацу йдуть різні настили, а також може бути чохол стьобаний з різними додатками - наприклад з шерстю для зими, та бавовною - для літа.

Враховуючи Ваші потреби та смаки стосовно різних матеріалів блоку, наповнювача та чохла матрацу у нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати найоптимальніший варіант від провідних фахівців та виробників у цій галузі - фірм: "Матролюкс", "Неолюкс", "Come-for", "Signal", "Сончик", "Латона Прайм", "Велам" та "Віка".