Головна Інтернет-магазин Ортопедичні матраци Матраци Come for

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Матраци Come for

Компанія Come For заснована ще у 2005 році і протягом часу існування виготовила десятки моделей матраців та аксесуарів для сну, які отримали високу оцінку споживачів і незалежних експертів.

Матраци Ком-фор вибороли перемогу у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації «Промислові товари для населення» в 2013 році.

Фабрика матраців компанії КОМ-ФОР знаходиться в Харкові. Продукція відповідає європейським нормам і стандартам якості. На фабриці Come-for використовуємо новітнє закордонне обладнання та матеріали від кращих світових постачальників.

Вагомими перевагами матраців від виробника COME FOR є:

  • Використання екологічно чистих товарів для виробництва, які пройшли сертифікацію в Україні. Матеріали настилів замовляються з Європи (Бельгія, Німеччина, Італія).
  • Ексклюзивність тканин, що використовуються в оббивці матраців. Використовується органічний трикотаж та бавовна. Основним постачальником є Бельгія, що відома відмінною якістю свого текстилю.
  • На фабриці Come-for відбувається строгий контроль за якістю продукції на кожному етапі виробництва - починаючи з виготовлення пружинних блоків і закінчуючи пришиванням етикетки до готового виробу.
  • Постійне оновлення та розширення асортименту товарів.
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості матраців та аксесуарів для сну.
  • Гарантія і сертифікат якості на кожен готовий виріб.