Головна Інтернет-магазин Ортопедичні матраци Матраци Come-for

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Матраци Come-for

Компанія Come-For заснована ще у 2005 році і протягом часу існування виготовила десятки моделей матраців та аксесуарів для сну, які отримали високу оцінку споживачів і незалежних експертів.

Матраци Ком-фор вибороли перемогу у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації «Промислові товари для населення» в 2013 році.

Фабрика матраців компанії КОМ-ФОР знаходиться в Харкові. Продукція відповідає європейським нормам і стандартам якості. На фабриці Come-for використовуємо новітнє закордонне обладнання та матеріали від кращих світових постачальників.

Вагомими перевагами матраців від виробника COME-FOR є:

  • Використання екологічно чистих товарів для виробництва, які пройшли сертифікацію в Україні. Матеріали настилів замовляються з Європи (Бельгія, Німеччина, Італія).
  • Ексклюзивність тканин, що використовуються в оббивці матраців. Використовується органічний трикотаж та бавовна. Основним постачальником є Бельгія, що відома відмінною якістю свого текстилю.
  • На фабриці Come-for відбувається строгий контроль за якістю продукції на кожному етапі виробництва - починаючи з виготовлення пружинних блоків і закінчуючи пришиванням етикетки до готового виробу.
  • Постійне оновлення та розширення асортименту товарів.
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості матраців та аксесуарів для сну.
  • Гарантія і сертифікат якості на кожен готовий виріб.