Головна Інтернет-магазин Ортопедичні матраци Круглі матраци

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Круглі матраци

Для шанувальників нестандартних речей та ексклюзивних дизайнерських рішень у своїй оселі компанія дає можливість втілити найсміливіші ідеї. Особливою пропозицією від виробника MatroLuxe є колекція круглих матраців. Пропонуються різні варіанти внутрішнього наповнення матрацу - на класичному блоці пружин "Bonnell", незналежному "Pocket spring" та безпружинному.

Ортопедичні матраци ТМ MatroLuxe здатні забезпечити Вам здоровий і міцний сон, повноцінний відпочинок на довгі роки, адже задоволення від купівлі і експлуатації - це головний результат роботи компанії. Оптимальне поєднання ціни і якості ортопедичних пружинних і безпружинних матраців роблять продукцію улюбленою для найвимогливіших клієнтів. Широкий вибір кращих моделей матраців доступний для покупця будь-якого рівня достатку і за якістю не поступаються світовим брендам.

Ортопедичність - це унікальна підтримувальна властивість матраца, яка рівномірно розподіляє вагу людини по усій довжині і ширині матраца. Користь в профілактиці складних захворювань хребта давно доведена лікарями. Матраци виготовляються відповідно до європейських норм і стандартів. Що дають ортопедичні матраци? Спина, хребет і суглоби, втомлені за день, можуть максимально розслабитися і прийняти природне положення. Зрозуміло, що одним матрацом навряд чи можна вилікувати хвору спину, проте хороший матрац зніме м'язову напругу і помітно полегшить біль.

Основною перевагою ортопедичних матраців, зроблених на пружинному блоці Bonnel – це, звичайно ж, невелика ціна. Також конструкція сучасного матраца Bonnel забезпечується вентиляційними отворами, розташованими з боків. В результаті застосування додаткових шарів, поверхня пружинного матраца «боннель» набуває додаткових позитивних якостей. Конструкція матраців на незалежному пружинному блоці Pocket Spring розроблена таким чином, що кожна пружина має свій чохол, в який вона захована. Чохли зв'язані один з одним за допомогою гнучкої стрічки. При натисненні на одну пружину, інші не послідують за нею, внаслідок чого кожна пружина приймає, лише ту вагу, яка давить на неї. Безпружинні матраци сьогодні по праву зайняли одне з головних місць у ряді ортопедичних матраців. Безпружинний матрас дозволяє рівномірно розподілити вагу людини по всій поверхні матраца, що забезпечує додатковий комфорт і якісний відпочинок. Інший величезний плюс всіх моделей безпружинного матраца це його абсолютна безшумність.

Хороший матрац – це запорука здорового сну. Як основа наповнювачів використовуються натуральні та екологічно чисті, гіпоалергенні матеріали. Тому для виготовлення ортопедичних матраців використовується лише екологічно чиста та якісна сировина. До складу ортопедичних матраців входять матеріали передових європейських компаній, які давно зарекомендували себе на світовому ринку.Ортопедичний матрац Верона до 200см


Артикул: matroluxe_verona_c_1
Ортопедичний матрац Верона до 200см

Ціна: 1 грн.


Ортопедичний матрац Верона до 210см


Артикул: matroluxe_verona_c_2
Ортопедичний матрац Верона до 210см

Ціна: 1 грн.


Ортопедичний матрац Верона до 220см


Артикул: matroluxe_verona_c_3
Ортопедичний матрац Верона до 220см

Ціна: 1 грн.


Ортопедичний матрац Верона до 240см


Артикул: matroluxe_verona_c_4
Ортопедичний матрац Верона до 240см

Ціна: 1 грн.


Ортопедичний матрац Марсель до 240см


Артикул: matroluxe_marceilles_c_4
Ортопедичний матрац Марсель до 240см

Ціна: 1 грн.  • «« На початок
  • « Попередня
  • 1
  • Наступна »
  • В кінець »»
Результати 1 - 5 з 5