Головна Інтернет-магазин Ортопедичні матраци Сончик

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Сончик

Компанія ТОВ "Сончик" заснована в 2006 роців і відома на меблевому ринку України, як "дочка" литовської компанії "Trivilita-Interscalit" (м. Шяуляй). Іноземний досвід та передові технології втілюються і на Україні, контроль за якістю товарів відбувається усіх етапах виробництва, що надає можливості конкурувати даній продукції з аналогами відомих виробників ортопедичних матраців. Матраци "Сончик" володіють ортопедичним та анатомічним ефектом, що дозволяє Вашій спині приймати природне, анатомічно правильне положення та сприяє профілактиці хвороб опорно-рухового апарату.

Серед асортименту компанії - понад 30 моделей ортопедичних матраців, наматрацники, кушетки стандартного і нестандартного розмірів, подушки з латексу, чохли для матраців.

Необхідно зазначити, що "Сончик" пропонує ортопедичні матраци виготовлені на основі пружинних блоків "bonnel" і "pocket spring". "Bonnel" (боннель) - блок пружин, пов'язаних між собою, і не володіє анатомічним ефектом, оскільки при стисканні пружини тягнуть "сусідів" за собою та не можуть відтворити точний рельєф тіла. Основною перевагою таких матраців є низька ціна. "Pocket spring" (незалежний пружинний блок) є оптимальним варіантом для здорового сну і відпочинку. Завдячуючи конструкції, де кожна з пружин розташована в окремому чохлі та не прив'язана до інших, такий матрац розподіляє навантаження рівномірно, відтворює рельєф тіла, та створює підтримку для хребта як в положенні на спині, так і на боці. Діаметр пружин в блоці "pocket spring" менший, а кількість завитків більша, ніж у боннелі, що дозволяє незалежному пружинному блоку витримувати великі навантаження.

Різноманіття настилів дозволить підібрати комфортну модель ідеальну саме для Вас.
Нещодавно переглянуті товари