Головна Порадник

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Як вибрати матрац— Секрети здорового сну

Щоб увесь день бути бадьорим і життєрадісним, потрібно вночі добре висипатися. Якщо ж з якихось причин сон порушується, то млявість і сонливість переслідуватимуть людину протягом усього робочого дня. Чинників, що впливають на якість сну, велика кількість. До них можна віднести перевтому, стресові стани, сторонній шум, температуру повітря в кімнаті і багато іншого.

Усім відомо, що для здорового сну потрібні хороші умови, але на практиці ми замислюємося про це не так часто, як варто було б. І лише коли сон порушений і кожен ранок супроводжується перевтомою, що не минула за ніч, і темними колами під очима, людина починає задаватися питанням про причини безсоння. Звинувачення падають на старе ліжко, виспатися на якому просто неможливо, або на задушливе повітря в кімнаті. Але якщо приміщення провітрити зможе будь-хто, то далеко не кожному по кишені заміна дивана. А проблема може виявитися абсолютно не в цьому.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2