Головна Виробники меблів Виробнича фірма "Пурій-Майстер"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Виробнича фірма "Пурій-Майстер"

Виробнича фірма - Пурій Майстер - виробник якісних меблів з натуральної деревини - меблі для спальні - купити у ЛьвовіВиробництво компанії «Пурій-Майстер», засноване в 1994 році. Виробництва площі складають понад 900 кв.м. Постійно проводиться реконструкція приміщень, покращується технологічний процес, збільшується виробнича потужності. На виробництві задіяні 15 чоловік — які віддані своїй справі.

Компанія «Пурій-Майстер» постійно розширює територію продажу та торгівельних пунктів зі своєю продукцією. Якісні меблі, що створюються на нашому виробництві, постійно контролюється та тримаються на високому рівні. Тільки у нашому виробництві використовуються лише сучасні, екологічно чисті матеріали найвищого ґатунку; натуральна деревина – вільха, бук, дуб. Гарантійне обслуговування меблів — 18 місяців.

Виробник приймає індивідуальні замовлення, враховуючи всі побажання – дизайн, конструкцію, розмір, колір.

Меблі від виробника “Пурій-майстер” – це меблі, які створять ідеальну атмосферу спокою та відпочинку для Вас, Ваших рідних та близьких.