Головна Виробники меблів Компанія "Come-For"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "Come-For"

come-for український виробник ортопдичних матраців та постільних речейКомпанія «come-for» спеціалізується на виготовленні ортопедичних безпружинних та пружинних (кокосові та латексні) матраців, а також аксесуарів для постілі: ковдр, подушок, наматрацників та топперів.

Фабрика "Ком-Фор" почала свою роботу 2005-ого року. Для виробництва продукції використовуються лише якісні, сертифіковані в Україні та екологічно чисті матеріали (койра кокосова, латекс природній тощо). Зародилась співпраця з постачальниками настильних матеріалів з Італії, Німеччини, Бельгії та Туреччини. Саме ці країни стали відомими за рахунок якості матеріалів.

Для оббивки матраців застосовують тільки найкращі ексклюзивні матеріали, що постачаються з Туреччини. Високий контроль якості продукції ТМ «Ком-Фор» виготовляє по замкнутому циклу виробництва постільних аксесуарів та матраців. Група спеціалістів постійно працює над вдосконаленням та збільшенням матрацного асортименту та аксесуарів для постелі, при поєднанні якості та вартості, що дає можливість задовольнити будь якого клієнта, а отже і посідати найкращі місця серед лідерів не тільки України але й і світу.

Асортимент матраців: "Статус", "Релакс Преміум", "Комфорт", "Оптима", "Классік", "Траст", "Імбрейс", "Комфі Трикотаж", "Орієнт Трикотаж", "Делайт Перімум", "Делайт Трикотаж", "Делайт Софт", "Делайт Латекс", "Делайт Меморі", "Делайт Стронг", "Делайт Органік", "Практик", "Хард", "Релакс +", "Стронг", "Акцент 2 Кокос", "Акцент 2", "Акцент 2 Плюс". Дитячі матраци: "Кідді", "Бейбі", "Софті", "Тедді".