Головна Виробники меблів Меблева фабрика "Mebel Star"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Меблева фабрика "Mebel Star"

Українська меблева фабрика Mebel Star виробник шаф-купеМеблева компанія «Mebel Star» працює на ринку понад десяти років, та виготовляє корпусні меблі, користуючись завойованим місцем на українському ринку. Фабрика так само приймає замовлення по індивідуальному виготовленню меблів за певним дизайном та екскізами.

Творчий потенціал, повна віддача своїй справі та професіоналізм дали можливість виробнику отримати високу позицію на ринку України. Особисте виготовлення дає можливість запропонувати корпусні меблі будь якої складності та розмірів, виконуючи ексклюзивні замовлення. Компанія пропонує низькі ціни на меблі європейської якості, як на виготовлення так і на продаж.

В склад штату працівників компанії входять лише спеціалізовані професійні кадри, завдяки чесному та правильному відношенню клієнтів та своїх працівників. Розвинутий, професіональний досвід працівників, новітнє сучасне обладнання та висока якість меблевих виробів дають фабриці «Mebel Star» властивість - бути лідером серед серйозних конкурентів на ринку.