Головна Виробники меблів Компанія "MXM-mebel"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "MXM-mebel"

Компанія MXM-mebel виробник ортопедичних основ (каркасів) ліжокКомпанія «MXM-mebel» створена у 2001 році і на сьогоднішній період досягла неймовірних успіхів у сфері виробництва ортопедичних основ (каркасів) ліжок, займає лідируючі позиції на українському ринку комплектуючих для меблів.

Основним напрямком діяльності компанії є виготовлення ортопедичних основ (каркасів) ліжок, виробництво каркасів для навчальних закладів та металевих ліжок для баз відпочинку та пансіонатів.

Для розширення своєї діяльності у 2011 році було створено дочірнє підприємство «MXM-home», яке займається розробкою і пошиттям текстильних чохлів для каркасів ліжок. Виробники матраців висувають вимогу продовження довговічності використання каркасів з ортопедичною властивістю, з дерев’яними ламелями (латофлексом). Це пояснюється тим, що при використанні інших видів основ (каркасів) не досягаються необхідні умови для нормальної експлуатації матраца, а також суттєво зменшується його ортопедичний ефект.

Ортопедична основа (каркас) «MXM-mebel» виготовляється суцільнозварною і розбірною, з профільної труби 25мм х 25мм з товщиною стінки 1,5 мм. Виріб покривається полімерною фарбою. Також у виробництві використовується буковий зігнутоклеєний латофлекс. Розбірний каркас має ті ж характеристики, що й суцільнозварний, але для зручності транспортування і зберігання виготовляється розбірним, тобто складається з 2-х частин. З’єднання половинок здійснюється за допомогою трьох комплектів кріпильних елементів (болт і гайка). Ортопедичні основи (каркаси) виробляються з певною границею між ламелями: 65мм, 45мм і 25мм. Зі зменшенням відстані між ламелями збільшується їх кількість. За бажанням замовника компанія виготовляє підставки будь-якого розміру. Вкладна основа (каркас) комплектується тільки центральною опорою і призначена для використання в ліжках, конструктивною особливістю яких є наявність власних декоративних ніжок.