Головна

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Шафи-купе

Ми використовуємо лише високоякісні комплектуючі відомих торгівельних марок Sevroll, Astin, Grosman Komandor, що є гарантією їх тривалої і надійної експлуатації . Пропонуємо Вам найширшу гаму кольорів, фактури, різновидів матеріалів. За Вашим бажанням шафа може виготовлятись з використанням ДСП, дзеркал, ротангу, бамбуку, кольорового скла, у будь-яких комбінаціях цих матеріалів, з нанесенням малюнка, який Ви можете вибрати з нашого каталогу або запропонувати свій малюнок. У випадку коли в конструкції шафи-купе передбачено секцію з розпашними дверима, ми використовуємо рамковий профіль МДФ, турецької компанії AGT. Фасад виготовлений на основі такого профіля представляє собою каркас, з'єднаний з чотирьох деталей. В якості наповнення використовують різноманітні матеріали: ДСП, МДФ панель, пластик на основі ДВП, скло, дзеркало.

Шафи-купе, які ми виготовляємо, це:

- оригінальний дизайн і висока якість виробу

- максимально ефективне використання площі

- комфортне і раціональне наповнення шаф і гардеробних кімнат

- можливість знайти для своїх речей найкраще «помешкання»

- постійна насолода від порядку, який панує в шафі, адже для кожної речі обладнано своє місце, куди вона повертається після використання.

Наші переваги:

  1. Виготовлення на замовлення за Вашими індивідуальними розмірами, кольором та комплектацією.
  2. Надаэмо всі послуги: консультації, проектування, виготовлення, доставка, встановлення.

Ви можете переглянути всі фотогорафії з шафами-купе.

Корисна інформація: