Головна Інтернет-магазин Шафи-купе Шафи-купе на замовлення

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Шафи-купе на замовлення

На сьогоднішній день шафи-купе є одними з найбільш популярних меблів. Шафи-купе повсюди - в квартирі, в будинку, в офісі. Завдяки своїй універсальності та можливості вміщати максимальну кількість речей в обмеженому просторі шафи-купе можуть використовуватись як прихожі, як меблі для вітальні, дитячі меблі, офісні меблі, меблі для спальні та ін. І тут немає нічого дивного - шафа-купе це універсальна система для будь якого приміщення.

В продажі з кожним днем зявляються щораз більший вибір стандартних шаф-купе. Стандартні шафи привертають увагу в першу чергу відносно дешевшою ціною та інколи наявністю в магазинах. Проте стандартні шафи-купе мають суттєвий недолік - вони менш універсальні і не завжди підійдуть Вам за всіма параметрами. Інколи вибір стандартної шафи-купе зводиться лише до того щоб хоча б "влізла", а решта параметрів опускаються бо і так кращої не підбереш. Про можливість стандартною шафою-купе гарно заповнити нішу взагалі важко вести мову. У всіх цих випадках одне вирішення виготовити шафу-купе на замовлення - це можливість виготовити шафу-купе таку яка підходить саме Вам і підходить в найширшому розумінні цього слова. Виготовляючи шафу-купе на замовлення Ви зможете вибирати все: розміри поличок, розміри між поличками, розміри шухляд, механізми розсування, механізми висування, крайку, кількість секціій, розміри секцій та багато іншого. Вмонтовані шафи-купе також виготовляються лише на замовлення.

Наш інтернет-магазин пропонує Вам послуги з індивідуального виготовлення шаф-купе під замовлення. Ви не тільки отримаєте можливість використати з розумом кожен сантиметр вашої площі, а й обрати саме ті кольори та матеріали, що задовольнятимуть усім Вашим критеріям. Ви можете обрати шафу-купе згідно тих параметрів, які Вас цікавлять, а наш дизайнер докладе максимальних зусиль аби допомогти Вам у цьому непростому виборі і надасть усі необхідні консультації (підбір матеріалів та кольорів, планування забудови, вибір малюнків на двері, тощо). За умови замовлення виїзд дизайнера до клієнта на заміри - безкоштовний. Якщо Ви досі сумніваєтесь - подзвоніть нашому менеджеру та домовтесь про зустріч з дизайнером в офісі чи отримайте консультацію по телефону - маючи приблизні розміри необхідної Вам шафи-купе Ви зможете дізнатись її приблизну вартість.

В офісі інтернет-магазину "Центр Меблів" працює виставка з додатковим обладнанням для шафи-купе та виставка з шафами-купе. На нашому сайті Ви зможете ознайомитись з фото виготовлених нами шаф-купе, каталогом художнього матування, каталогом фотодруку, каталогом коьорів корпусу шафи-купе, каталогом наповнення дверей бамбук та ротан.

Додаткова комплектація шафи-купе Додаткова комплектація шафи-купе - висувний ящик - шухляда Додаткова комплектація шафи-купе - висувний кошик Додаткова комплектація шафи-купе - полиці для взуття Додаткова комплектація шафи-купе - пантограф Додаткова комплектація шафи-купе - пантограф опущений Додаткова комплектація шафи-купе - висувний вішак 1 Додаткова комплектація шафи-купе - вішак висувний 2 Додаткова комплектація шафи-купе - кріплення аксесуарів пилососа Додаткова комплектація шафи-купе - вішак висувний 3 Додаткова комплектація шафи-купе - висувні полиці