Головна Інтернет-магазин Шафи-купе Шафи-купе на замовлення Ратан, Бамбук, Екошкіра

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!



Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.



Ратан, Бамбук, Екошкіра

Завод Унітек з 1992 року - провідний європейський виробник декоративних панелей з ротангу, бамбуку, люму, а також папіруса, котрі виготовляються з натуральної сировини і призначені для виробництва меблів, шаф-купе, кухонних фасадів, комодів, ліжок, крісел, а також інших елементів інтер’єру. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості, а також відрізняється екологічною чистотою та виключною міцністю (навіть після довгих років використання не виявляє ознак зношення).

Ротанг і бамбук відмінно поєднуються між собою та з іншими матеріалами, наприклад: з ДСП, шкірою, дзеркалом, кольоровим склом і акриловим пластиком. Ротанг, бамбук і люм використовують дизайнери у цілому світі в багатьох проектах, вважаючи його як основним меблевим матеріалом, так і гармонійне доповненням і збагаченням інтерєру, який надає йому екзотичного характеру. Завдяки використанню полотна з екзотичної сировини ми отримали чудовий візуальний ефект в меблевих плитах, досягнули неповторного характеру різноманіття.

Фірма Унітек співпрацює з виробниками меблів, а також виробниками шаф-купе такими як KOMANDOR, INDECO, SEVROLL, ASTIN, SENATOR, STANLEY, RAUMPLUS та багатьма іншими. Ми пропонуємо сучасну технологію, високу якість, багату кольорову гамму і оригінальні рішення.

Ротанг – це всесвітньо відома розповсюджена назва колючої пальми Calamus Rotang, що походить з вологих лісів тропічної Азії. Ці пальми ростуть в районі, що простягається від південного Китаю до острова Фіджі в Тихому океані. Ліани з тонкими і гнучкими стовбурами, довжиною до 100 м служили в цивілізаціях Малайського архіпелагу та Індії відмінним матеріалом для виробництва різного роду речей. В наш час ротанг (сировина, що добувається з ротангової пальми) також є сировиною, що по-різному використовується, але перш за все в меблевому виробництві, як цінний матеріал, що дозволяє оживити і надати красу внутрішньому інтер’єру наших квартир та будинків.

#1 #3 #4 #5 #6
#7 #9 #11 #13 #14
#15 #16 #17 #18 #19
#20 #21 #22 #28 #29
#30

Бамбук – це різновид водної трави з твердим стовбуром. Він росте в різних кліматичних зонах – в джунглях, а також на схилах гір, але в основному в зонах з переважанням мусонних періодів. Бамбук росте як у вигляді невеликих кущів, так і у вигляді гігантських сорока метрових дерев. Бамбук часто використовують як основний матеріал, з якого перш за все виготовляють меблі, а також бамбукові мати, кухонні вироби, музичні інструменти.

BC-13 BC-15 B7/15 B7 karbon B12 karbon
B17 karbon B12 natura B12/20 B12/02 B12/19
B12/29 B12/28

Люм – це назва продукту виплетеного на спеціальних станках за технологією і патентом американського винахідника Marshalla Burns Lloyda. Головною сировиною для його виробництва є деревина скандинавських дерев, що переробляється на подобі целюлозної фази. Конструкція сировини і технологія оформлення поверхні гарантує кінцевому продукту стійкість і гнучкість. Люм подібний на натуральні матеріали такі як лоза і ротанг – він є винятково міцним і зносостійким.

L120 L121 L122 L123 L124
L125 L126

Плити Еко-шкіра - у цій серії ми пропонуємо 20 цікавих взірців, позначених номерами. Основою цієї плити є сотова плита, відома ще під назвою «медова сота», з’єднана з плитою МДФ і покрита матеріалом з екологічної шкіри. Це стійка, легка і екологічна плита.

Стандартний розмір: 2700*900*10 мм.

Вага: 16 кг.

Кольори: велика гама кольорів, позначених номерами S1-S20 згідно каталогів. Допускається різниця у відтінках в різних по виробництву товарних партіях.

Використання: для шаф-купе, для меблевих фасадів.

Сертифікати: Гігієнічний сертифікат HK/B/0108/01/2011

Умови зберігання та використання: сталі умови вологості і температури, не можна допускати продукт до теплих і гарячих поверхонь (наприклад обігрівачів), складання в горизонтальному положенні.

Виробник не рекомендує засобів для чистки штучної шкіри, а також засобів для чистки меблів.

Виробник попереджує: заборонені засоби можуть викликати негнучкість, нерухомість матеріалу і як наслідок виступання тріщин.

S1 S2 S3 S6 S7
S8 S12 S13 S14 S16
S17 S20