Головна Інтернет-магазин Шафи-купе Шафи-купе на замовлення Ратан, Бамбук, Екошкіра

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Ратан, Бамбук, Екошкіра

Завод Унітек з 1992 року - провідний європейський виробник декоративних панелей з ротангу, бамбуку, люму, а також папіруса, котрі виготовляються з натуральної сировини і призначені для виробництва меблів, шаф-купе, кухонних фасадів, комодів, ліжок, крісел, а також інших елементів інтер’єру. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості, а також відрізняється екологічною чистотою та виключною міцністю (навіть після довгих років використання не виявляє ознак зношення).

Ротанг і бамбук відмінно поєднуються між собою та з іншими матеріалами, наприклад: з ДСП, шкірою, дзеркалом, кольоровим склом і акриловим пластиком. Ротанг, бамбук і люм використовують дизайнери у цілому світі в багатьох проектах, вважаючи його як основним меблевим матеріалом, так і гармонійне доповненням і збагаченням інтерєру, який надає йому екзотичного характеру. Завдяки використанню полотна з екзотичної сировини ми отримали чудовий візуальний ефект в меблевих плитах, досягнули неповторного характеру різноманіття.

Фірма Унітек співпрацює з виробниками меблів, а також виробниками шаф-купе такими як KOMANDOR, INDECO, SEVROLL, ASTIN, SENATOR, STANLEY, RAUMPLUS та багатьма іншими. Ми пропонуємо сучасну технологію, високу якість, багату кольорову гамму і оригінальні рішення.

Ротанг – це всесвітньо відома розповсюджена назва колючої пальми Calamus Rotang, що походить з вологих лісів тропічної Азії. Ці пальми ростуть в районі, що простягається від південного Китаю до острова Фіджі в Тихому океані. Ліани з тонкими і гнучкими стовбурами, довжиною до 100 м служили в цивілізаціях Малайського архіпелагу та Індії відмінним матеріалом для виробництва різного роду речей. В наш час ротанг (сировина, що добувається з ротангової пальми) також є сировиною, що по-різному використовується, але перш за все в меблевому виробництві, як цінний матеріал, що дозволяє оживити і надати красу внутрішньому інтер’єру наших квартир та будинків.

#1 #3 #4 #5 #6
#7 #9 #11 #13 #14
#15 #16 #17 #18 #19
#20 #21 #22 #28 #29
#30

Бамбук – це різновид водної трави з твердим стовбуром. Він росте в різних кліматичних зонах – в джунглях, а також на схилах гір, але в основному в зонах з переважанням мусонних періодів. Бамбук росте як у вигляді невеликих кущів, так і у вигляді гігантських сорока метрових дерев. Бамбук часто використовують як основний матеріал, з якого перш за все виготовляють меблі, а також бамбукові мати, кухонні вироби, музичні інструменти.

BC-13 BC-15 B7/15 B7 karbon B12 karbon
B17 karbon B12 natura B12/20 B12/02 B12/19
B12/29 B12/28

Люм – це назва продукту виплетеного на спеціальних станках за технологією і патентом американського винахідника Marshalla Burns Lloyda. Головною сировиною для його виробництва є деревина скандинавських дерев, що переробляється на подобі целюлозної фази. Конструкція сировини і технологія оформлення поверхні гарантує кінцевому продукту стійкість і гнучкість. Люм подібний на натуральні матеріали такі як лоза і ротанг – він є винятково міцним і зносостійким.

L120 L121 L122 L123 L124
L125 L126

Плити Еко-шкіра - у цій серії ми пропонуємо 20 цікавих взірців, позначених номерами. Основою цієї плити є сотова плита, відома ще під назвою «медова сота», з’єднана з плитою МДФ і покрита матеріалом з екологічної шкіри. Це стійка, легка і екологічна плита.

Стандартний розмір: 2700*900*10 мм.

Вага: 16 кг.

Кольори: велика гама кольорів, позначених номерами S1-S20 згідно каталогів. Допускається різниця у відтінках в різних по виробництву товарних партіях.

Використання: для шаф-купе, для меблевих фасадів.

Сертифікати: Гігієнічний сертифікат HK/B/0108/01/2011

Умови зберігання та використання: сталі умови вологості і температури, не можна допускати продукт до теплих і гарячих поверхонь (наприклад обігрівачів), складання в горизонтальному положенні.

Виробник не рекомендує засобів для чистки штучної шкіри, а також засобів для чистки меблів.

Виробник попереджує: заборонені засоби можуть викликати негнучкість, нерухомість матеріалу і як наслідок виступання тріщин.

S1 S2 S3 S6 S7
S8 S12 S13 S14 S16
S17 S20