Головна Інтернет-магазин Шафи-купе Шафи-купе Сокме

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Шафи-купе Сокме

Меблева фабрика «Сокме» започаткована 2000-ого року. Меблеві вироби "Сокме" - це поєднання широкого асортименту, якості меблевих виробів та постійного вдосконалення виробництва.

Виготовлення меблів відбувається на високоякісному устаткуванні, вир-ва Італії та Німеччини - BURKLE, HOLZMA, BIESSE, ALTENDORF, MORBIDELLI, VITAP SCM GROUP та ін.

Усі меблі сертифіковані, пройшли гігієнічно-санітарну експертизу, відповідаючи вимогам технічно-нормативної документації (ДСТУ, ГОСТ, ТУ).

Шафа-купе - один з найсучасніших видів багатофункціональних систем зберігання, крім того, це зручний та практичний предмет меблів. Основна особливість шаф-купе - складні або розсувні двері. Шафу-купе є можливість вмонтувати у будь яку нішу, економлячи таким чином місце в кімнаті.

Термін експлуатації шафи-купе залежить не тільки від матеріалів, що використовуються при виробництві, а й від якості розсувної системи. Що таке розсувна система? Це сукупність механізму на роликах та металевого профілю. Серед них найчастіше зустрічаються алюмінієві та сталеві, але тільки профіль з алюмінію може бути закритим з обидвох сторін, приховуючи при цьому роликовий механізм. Механізм роликовий встановлюється як на нижніх та і на верхніх рейках. Системи, які використовують в якості опорних лише верхні рейки - дорожчі, але при цьому зручніші. Якісні роликові механізми зі спеціального покриття та підшипників, які забезпечують рух без шуму та довготривалість меблів. Важлива складова розсувних дверей - металеве обрамлення вертикальних торців, яке також одночасно служить ручкою для відкривання шафи. Рами зазвичай зроблені із сталі або алюмінію, а в дорогих топ-моделях зустрічаються також дерев'яні рами.

Як основний матеріал при виробництві шаф-купе, зазвичай, використовуються сучасні плити ДСП. У поєднанні з облицювальним матеріалом ці плити є надійними і довговічними. Меблеві фасади, що пропонуються – ДСП, Дзеркало, Комбіновані, МДФ.

У категорії «Корпуси до шафи-купе» подана інформація про розміри та ціни на усі корпуси шаф-купе (2-х дверні, 3-х дверні та 4-х дверні).

У категорії «Двері до шафи-купе» подано перелік можливих варіантів дверей, фасадів та ціни на них.

У категорії «Стандартні шафи-купе» подано варіанти готових шаф-купе кутових, 2-х -, 3-х - та 4-х – дверних, а також декілька варіантів кутових закінчень на пеналів.

Також в інтернет магазині "Центр-Меблів" можна замовити шафу-купе під ваші індивідуальні розміри. В розділі "Шафи-купе на замовлення" можна переглянути фотогалерею виготовлених шаф-купе та каталоги матеріалів та малюнків на шафи-купе.