Головна Виробники меблів Signal

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Signal

signalКомпанія Signal - є однією з популярних фабрик по меблям у Польщі, яка окрім виготовлення ще й пов'язана з реалізацією меблів. Компанія започаткована у 1991 році .

Компанія Signal (вир-ва Польщі) - спеціалізована компанія, брендових меблів Signal, по самих низьких цінах. Асортимент постійно поповнюється, в таких товарних категоріях, як: ліжка, столи (кухонні, офісні, журнальні), стільці (кухонні, офісні), барні меблі, тумби під ТВ та багато іншого.

Чому обирають продукцію Signal?

  • Ви будете впевнені, що придбаєте оригінальний та якісний товар, по самих оптимальним цінам;
  • На всі товари безпосередньо надається гарантія;
  • Навіть якщо Ви вагаєтесь при виборі товару, Ви можете розраховувати на допомогу менеджера-консультанта;
  • Доставка товарів відбувається по всій Україні.

Фабрика Signal знайома українським покупцям вже не перший рік, і з кожним роком меблі цього бренду стають все більш популярними по декільком вагомим причинам: по перше це якісні меблі. По друге їх ціна дуже адекватна та приємна, в порівнянні з подібними виробами інших фабрик. І нарешті дуже вагомий плюс - це стильний та продуманий дизайн, який робить ці меблі бажаним атрибутом будь якого житла.

Для покупців з інших міст компанія створює хороші умови доставки/оплати. Що ще варто сказати про меблі Signal? Напевно те, що поляки запаковують продукцію дуже продумано та компактно - це дає можливість передавати меблі на великі відстані надійно та недорого. Якість меблів хороша.