Головна Виробники меблів Фабрика «Сокме»

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Фабрика «Сокме»

Фабрика Сокме - виробник корпусних меблів для вітальні, спальні, передпокою та дитячої кімнатиФабрика меблів «Сокме» (Sokme) знаходиться у Львівській області, місто Сокаль. Започаткована 2000-ого року. Меблі "Сокме" - це поєднання якості, широкого асортименту та безперервного вдосконалення виготовлення. Дизайнери, які працюють над створенням новинок завойовують успіх та лідерство на ринку України у меблевому сегменті.

Виробництво фабрики «Сокме» налічує тисячі найменувань товару – це спальні, вітальні, передпокої, шафи-купе, журнальні столики, тумби ТВ, письмові та комп’ютерні столи. Ви обов’язково зможете підібрати меблі для облаштування дитячої чи підліткової кімнати, виробник пропонує оригінальні комплекти в цікавих колірних рішеннях. В кінці 2009-ого року фабрика "Сокме" створила та запропонувала великий асортимент та новинок меблів.

Виготовлення меблів відбувається на німецькому та італійському устаткуванні високої якості - ALTENDORF, HOLZMA, BURKLE, MORBIDELLI, BIESSE, VITAP SCM GROUP тощо. Загальний штат працівників налічує понад 238 чоловік. Підприємство розташоване на 5000 кв.м площах, де проходить робота по виготовленню меблів з найкращих матеріалів вітчизняного та закордонного виробництва.

Усі виготовлені меблі отримали сертифікати, пройшли діагностику в санітарно-гігієнічній експертизі, та відповідають вимогам технічно-нормативної документації (ГОСТ, ТУ, ДСТУ).

Меблі "Сокме" розповсюджені не лише в межах України, але і поступово рухаються в країни Східної Європи та СНД. Експорт меблів відбувається в різні країни, такі як Казахстан, Боснія, Російська Федерація, Герцеговина, Грузія, Молдова.