Головна Довідник Алюмінієва розсувна система SOLO

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Алюмінієва розсувна система SOLO

Розсувні системи під торговою маркою SOLO - це ідеальне співвідношення ціни та якості, завдяки чому ці розсувні системи знайшли визнання у широкому колі виробників шаф - купе, які звертають особливу увагу на такі критерії як дизайн, надійність, комфорт. Саме це - основний фактор при виборі шафи - купе кінцевими споживачами.

В даний момент на ринку є багато різних систем. У гонитві за зниженням собівартості, компанії виводять на ринок алюмінієві профілі із зменшеною товщиною стінок, ослабленими ребрами жорсткості. Це здешевлює вартість системи, але в той же час дуже сильно знижує якість комплектуючих і, відповідно, надійність обраної шафи - купе в цілому. Тому краще зупинити свій вибір на якісних профілях і не економити на їх вартості. Для збереження первинного зовнішнього вигляду системи дуже важливим є покриття, а саме процес анодування, який має проводитися згідно всім технологічним нормам і не може бути скорочений за часом.

Розсувна система шафи - купе Solo (Соло)

Слід зазначити, що серед пріоритетів торгової марки SOLO не тільки постійне відстеження якості продукції на стадії виробництва, а й прагнення бути першими у впровадженні інноваційних технологій. Постійно розробляються та вводяться в асортимент нові форми і покриття вертикальних профілів, які відповідають останнім тенденціям в світі меблевої моди на шафи - купе.

Ручка відкрита

Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка відкрита Срібло
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка відкрита ЗолотоРучка відкрита Золото
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка відкрита ШампаньРучка відкрита Шампань
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка відкрита КоньякРучка відкрита Коньяк
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка відкрита Венге ГлянецьРучка відкрита Венге Глянець
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка відкрита Шампань БрашРучка відкрита Шампань Браш
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка відкрита Графіт БрашРучка відкрита Графіт Браш

Ручка овальна
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка овальна СріблоРучка овальна Срібло
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка овальна Шампань БрашРучка овальна Шампань Браш
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка овальна Графіт БрашРучка овальна Графіт Браш
Ручка закрита
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка закрита СріблоРучка закрита Срібло
Розсувна система шафи - купе Solo (Соло) - Ручка закрита ШампаньРучка закрита Шампань
Останнім часом споживач став більш вимогливим до комфорту. Все більше уваги приділяється аксесуарам. Зокрема, при виробництві шафи - купе під замовлення споживачі все частіше хочуть бачити в своїх меблях механізми, що забезпечують плавне і безшумне закриття розсувних систем. Відповідаючи на ці запити, торгова марка SOLO представляє новий доводчик для розсувних дверей, який відповідає конструкційним вимогам до монтажу і нормам ергономіки і комфорту. Купуючи розсувну систему SOLO Ви маєте можливість використовувати різні покриття, нові дизайнерські форми разом зі стабільно високою якістю. Це дозволить Вам протягом багатьох років отримувати задоволення від використання шаф - купе, які виготовлені на замовлення.