Головна Інтернет-магазин Столи та стільці Столи деревяні Деревяний стіл Баварія розкладний білий

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Столи та стільці arrow Столи деревяні arrow Деревяний стіл Баварія розкладний білий
Деревяний стіл Баварія розкладний білий
Показати велике зображення

Деревяний стіл Баварія розкладний білий

Ціна: 10055 грн.

Акційна ціна: 9050 грн.

Ви економите: 1005 грн.

Код товару: 18175 Задайте питання про ці меблі
В офісі інтернет-магазину Центр Меблів Ви маєте можливість розрахуватись за Деревяний стіл Баварія розкладний білий банківською картою Visa та Master Card

Можливий розрахунок
банківською карткою

Знайди меблі дешевше

Відшукайте меблі, що продаються за ціною нижчою від нашої, та придбайте у нас їх ще дешевше.

Для одержання додаткової знижки повідомте нашому офіс-менеджеру контактні дані (адресу) магазину, де ціна на обраний товар менша ніж у Центрі Меблів. Ваше повідомлення буде розглянуте впродовж одного робочого дня і Ви будете повідомлені про можливість отримання додаткової знижки на меблі.

Гаряча пропозиція на дерев"яні меблі Мелітополь Меблі:

Компанія <b>Мелітополь Меблі</b> - український виробник деревяних меблів

 • Знижка 6 % (при сумі замовлення до 2000 грн.)
 • Знижка 8 % (при сумі замовлення від 2001 до 5000 грн.)
 • Знижка 10 % (при сумі замовлення від 5000 грн.)

Умови доставки дерев"яних меблів виробництва Мелітополь Меблі:

 • Доставка по Львову - безкоштовна доставка меблів Мелітополь Меблі до під"їзду в межах м. Львів (за умови придбання меблів більше як на 5000 грн.)
 • Доставка по Україні - платна за тарифом перевізника.
 • Передоплата - не менше 30 % від вартості замовлених меблів.
 • Термін доставки - 2-3 дні з дня внесення авансу за меблі та за умови наявності меблів на складі.
 • Термін виготовлення (якщо нема на складі) - 2-3 тижні з дня внесення авансу за меблі.
 • Монтаж (збірка) меблів - меблі Мелітополь Меблі продаються в розібраному стані. В комплект поставки входять всі комплектуючі та інструкція для збірки. Вартість збірки (монтажу) меблів Мелітополь Меблі - 7% від вартості замовлення.
 • Винос на поверх - вартість виносу меблів на поверх договірна; вона залежить від наявності в Вашому будинку вантажного або пасажирського ліфтів, ширини сходової клітки, висоти поверху, кількості поверхів, відстані від під'їзду автотранспорту до будинку, тощо.

Зверніть увагу!

Якщо збірка меблів проводилася не фахівцями Центр Меблів - інтернет-магазин знімає з себе всяку відповідальність за неправильну комлектацію виробу, нанесений збиток або пошкодження меблів внаслідок некоректної збірки. Якщо ви все-таки зважилися на самостійну збірку, будьте акуратні і уважні, особливо у випадках зі скляними столами і меблями, у яких присутні скляні елементи, а також, стягуючи металевими гвинтами дерев'яні і МДФ елементи, декоровані шкірзамінником спинки стільців і шкіряні узголів'я ліжок, щоб уникнути нанесення непоправного збитку товару, який ви придбали.

Не підлягає поверненню і заміні товар, пошкоджений при самостійній збірці меблів!!!

Стіл дерев'яний -"Баварія"

Розміри:

 • Ширина: 90 см;
 • Довжина 160 (200) см;
 • Висота: 77 см.

Матеріал виготовлення: дерево (бук), стільниця МДФ

Кольорова гама дерева: білий, беж. (Зверніть Вашу увагу на те що колір на екрані монітора може бути дещо спотвореним, тому рекомендуємо перед покупкою меблів завітати до нас в офіс та подивитись колір дерева "вживу")

Варіанти кольорів деревини

*Знижка рахується від повної вартості меблів та при одноразовій покупці на вказану суму

**Незначні зміни в характеристиці та комплектації меблів можуть змінюватись виробником без попередження

***Зверніть увагу на те що зображення меблів на сайті подається лише в одному кольорі та комплектації, але виготовлятись можуть в різних кольорах та різних комплектаціях. Для уточнення кольору та комплектації звертайтесь за консультацією до менеджера.

****Зверніть Вашу увагу на те що колір меблів на екрані монітора може бути дещо спотвореним відносно реального, тому рекомендуємо перед покупкою меблів завітати до нас в офіс та подивитись колір меблів вживу або на реальних взірцях.