Головна Виробники меблів Меблева фабрика "VIP -master"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Меблева фабрика "VIP -master"

Меблева фабрика VIP-master - виробник якісних шаф-купе - Купити шафу-купе у ЛьвовіВаше житло - це Ваш особистий простір, який залежить саме від Вас, а Ваш настрій - від навколишнього облаштування особистого простору.

Меблі які виготовлені меблевою фабрикою "VIP-master", є поєднанням побажань і мрій замовників, виробники здатні задовольнити найвибагливіші побажання. Асортимент меблів поєднує в собі різні стилі дизайну, помірну ціну і міцність в експлуатації, а безпосередньо широкий асортимент фасадів дає можливість підшукати меблі для різних інтер`єрів.

Обладнання, яке присутнє на виробництві фабрики, дає можливість виготовляти меблі найкращого європейського стандарту, а матеріали, які використовуються для виготовлення, є екологічно чистими і відповідають сертифікатам якості.

Корпусні меблі фабрики «VIP-master» - це гарантія найвищої якості та довговічності. Це високі технології і вишуканий дизайн, вийняткова надійність в експлуатації та безшумна робота розсувних механізмів.

Шафи-купе «VIP-master» виготовлені з ДСП Swisspan (товщина 16мм) в кольорі: Горіх, Клен, Вишня, Яблуня. Торці шаф-купе обклеєні зовні кромкою з ПВХ 2 мм і 0,6 мм в середині. Забарвлення внутрішнього наповнення шаф-купе Komandor - білий (євростандарт). Задня частина - ДВП білого кольору. У стандартних шафах-купе «VIP-master» використовується сталева розсувна система Komandor Standart або алюмінієва розсувна система Alligator.

Шафи-купе виробництва фабрики "VIP-master" мають два види корпусів глибиною 45 см і 60 см. Дводверні шафи-купе шириною 90, 120 і 150 см, трьохдверні – 180 см і чотирьохдверні – 240 см. Висота всіх шаф-купе 220 і 240 см. Існує унікальна пропозиція компонування кутових шаф-купе. Внутрішнє виконання шаф-купе розроблене з врахуванням загальноприйнятих рішень дизайну і ергономічних стандартів зручності використання.

Фабрика пропонує широкий вибір дверного наповнення: дзеркало, ДСП, плити природного ротангу та бамбука, нанесення зображення на ДСП, фотодрук на скло, дзеркало з нанесенням художнього матування.

Шафи-купе можуть додатково комплектуватися карнизами з лампами додаткового освітлення, кутнім сегментом з відкритими/закритими поличками, вмісткими шухлядами на якісних телескопічних направляючих.