Головна Виробники меблів

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшіть меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Виробники меблів
Віка (Червоноград)

Віка-меблі

Про виробника

Приватне підприємство "Віка" засноване 2000-ого року. Головним напрямком виробництва є виготовлення м'яких меблів та ортопедичних матраців. На підприємстві виготовляються сучасні, надійні, практичні меблеві вироби, які можна використовувати у будь яких напрямках, для створення найкращих умов для затишного життя, відпочинку та роботи. Технології сучасного взірця та без сумніву висока якість гарантують надійне і довговічне використання меблів "Віка", які повністю відповідають санітарно-гігієнічним нормам України. Різновид помірних цін задовольнить потреби будь-якого покупця. З меблями "Віка" Ви особисто створите у власному домі затишок та комфорт. Філософія компанії "Віка" - створити з допомогою меблів "Віка" світ, де завжди затишно та приємно, де хочеться бути завжди.

Детальніше...
 
BRW (БРВ) Black Red White

BRW - Black Red WhiteКомпанія Black Red White S. A. започаткована 1989-ого року. На сьогодні - це лідер серед найкращих виробників меблів у Польщі.

Детальніше...
 
Gerbor (Гербор)

ГерборНа фабриці "Gerbor" (Гербор) виготовляється великий асортимент модульних та корпусних меблів: дитячі меблі, вітальні, прихожі (передпокої), меблі для спальні а також модульні (системні) меблі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2